Переваги індивідуального пошиття штор

Існує думка, що готові штори купити простіше і дешевше. Але, знайти те, що нам дійсно потрібно деколи складно. Рішення дуже просте - замовити індивідуальний пошив.
1019 22.12.2020 в 13:57Якість

Виготовлення готових штор поставлено на потік. Оскільки об’єм дуже великий, іноді страждає якість. Тому є ймовірність того, що вам попадеться брак. І проблема виявляється вже коли штори повішені. А ось при індивідуальному пошитті такої проблеми можна уникнути. Фахівці відповідально підходять до пошиття штор, вибирають хороші матеріали. На таких шторах ви точно не помітите кривого шва або іншого браку.


Економія часу

На перший погляд все дуже просто. Поміряв вікно, прийшов в магазин, купив штори. Але на практиці все не так. Щоб знайти відповідний розмір, колір, модель потрібно обійти далеко не один магазин. І не виключено, що штори потім доведеться все одно вшивати, підганяючи під розміри. Якщо ж замовляєте індивідуальне пошиття майстер може сам зробити необхідні заміри. Все, що вимагається від вас – вибрати колір і матеріал. Ви отримаєте готові штори, економлячи при цьому не лише кошти, але й час.


Унікальність

Готові штори шиються за однотипним кроєм. Тому такі вироби доволі нудні. Якщо ви замовляєте індивідуальний пошив, можете отримати дійсно оригінальні штори, які повністю будуть відповідати вашим вимогам. Дизайнер неодмінно врахує всі ваші побажання і втілить їх в реальність. Можете бути впевнені – таких штор дійсно ні в кого не буде.


Привабливий зовнішній вигляд

Коли ви обираєте штори дуже важливо, щоб вони підходили для інтер’єру вашої кімнати. Знайти в магазині штори, які гармонійно підійдуть до стін, шпалерів килимів в магазині доволі важко. Якщо ви замовите індивідуальне виготовлення, можете обрати штори будь-якої стилістики, та кольору. Підібрати гідний варіант вам допоможе професійний дизайнер.


Індивідуальний підхід

Якщо ви звертаєтеся за шторами, виготовленими за індивідуальним замовленням отримуєте не лише готовий вибір, але й цілий комплекс послуги. Професіонали зможуть допомогти вам вибрати не лише колір, стиль і покрой штор, але і підібрати найбільш підходящий розмір. При цьому майстри врахують всі ваші побажання і зможуть втілити в життя будь-які фантазії. Штори не лише пошиють, але й попрасують. 

Якщо хочете замовити індивідуальне виготовлення штор, звертайтеся в компанію Атлас https://atlasgroup.com.ua. Її спеціалісти можуть виготовити замовлення будь-якої складності.

 

Джерело: компанія Атлас 
Інформація опублікована на правах реклами

Похожие статьи:
22.12.2020
611
З першим подихом зими в повітрі починає витати передчуття свята, дива й казки. Немов навздогін йому ...
Энергосбережение и экостроительство