РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.853 EUR: 51.615
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.450 44.050 43.853
EUR 50.850 51.850 51.615
USD 43.650 44.039 43.853
EUR 51.250 51.800 51.615
Новость

На дороги у 2021-му передбачено 81,3 млрд грн. Як розподілять кошти

Ресурс місцевих бюджетів визначається в сумі близько 8 млрд грн
1611
30 декабря 2020 г.


81,3 млрд грн. на
дороги у 2021-му


У державному бюджеті України на 2021 рік закладено 81,3 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури, зазначається в презентації документа, підготовленій Міністерством фінансів та розміщеній на сайті Кабінету Міністрів.

Із зазначених 81,3 млрд грн на розвиток дорожньої інфраструктури, 66,4 млрд грн будуть профінансовані коштом Дорожнього фонду, зокрема 31 млрд грн на розвиток й утримання автодоріг державного значення; 18,1 млрд грн на будівництво, реконструкцію та утримання автодоріг місцевого значення (субвенція).



Ще 14,8 млрд грн призначено на виконання боргових зобов'язань за запозиченнями під державні гарантії на розвиток мережі автодоріг. Також 2,5 млрд грн у держбюджеті-2021 виділено на гарантування безпеки дорожнього руху.

Розвиток дорожньої мережі також передбачається коштом на реалізацію держінвестпроектів у розмірі 0,25 млрд грн, коштом міжнародних фінансових організацій у розмірі 4,6 млрд грн і коштом запозичень під державні гарантії в розмірі 10 млрд грн.

При цьому ресурс місцевих бюджетів на розвиток комунальних доріг і вулиць ОТГ (коштом акцизу з палива) обчислюється в 8,05 млрд грн.

Нагадаємо, у Держбюджеті на 2020 рік на дороги було виділено рекордні 74,4 млрд грн.

  Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal "Перезагрузка ГАСИ"
Источник:
mind
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 декабря 2020 г.
1595
Зараз за бруталістською будівлею кінотеатру розташовано 25-поверховий житловий комплекс, який не пот...
30 декабря 2020 г.
1845
В рамках Великого Будівництва завершена робота на 18 об’єктах соціальної інфраструктури...
29 декабря 2020 г.
1472
Строительство тоннеля обошлось в 60 млрд долларов и продолжалось более семи лет...
16 марта 2026 г.
7538
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3951
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3559
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
610
Пресконференція ДІАМ та КБУ щодо дерегуляції будівництва: ухвалені Урядом постанови для прискорення ...
28 апреля 2026 г.
1101
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация