Обирайте якісні сталеві будівельні матеріали та зменшуйте вплив на довколишнє середовище

За результатами дослідження Всесвітньої асоціації виробників сталі (WSA), найбільш раціональним вибором з точки зору впливу на навколишнє середовище є сталева покрівля. Порівняння проводилось з метою визначення впливу трьох видів покрівельних матеріалів — сталі, бітуму та бетону — на довкілля протягом життєвого циклу
794 23.02.2021 в 12:32


У 2020 році Всесвітня асоціація виробників сталі (WSA) провела незалежне дослідження декількох видів покрівельних матеріалів, яке продемонструвало, що сталева покрівля є найбільш раціональним вибором з точки зору впливу на навколишнє середовище.

Порівняння проводилось з метою визначення впливу трьох видів покрівельних матеріалів — сталі, бітуму та бетону — на довкілля протягом життєвого циклу.

Як було встановлено, сталевий покрівельний матеріал є найбільш стійким матеріалом і має найменший вплив на довколишнє середовище.

Компанія Ruukki має багаторічний досвід з виробництва високоякісної сталевої покрівельної продукції. Покрівлі Ruukki довговічні, надійні та переробляються на 100%, що сприяє зменшенню їхнього впливу на довкілля. Компанія зосереджена на тому, щоб пропонувати своїм клієнтам високоякісні покрівлі, багато з яких мають 50-річну гарантію та служать навіть довше гарантійного терміну.

Більшість покрівельної продукції Ruukki виготовляється зі стійкої сталі з кольоровим покриттям GreenCoat® корпорації SSAB. Аби ще більше наголосити на стратегії стійкості матеріалів, компанія Ruukki має на меті пропонувати продукцію, виготовлену зі сталі SSAB за технологією, яка починаючи з 2026 року повністю не буде використовувати викопні джерела енергії та побічним продуктом такого виробництва сталі стане вода замість СО².

Важливо, що після використання сталь Ruukki на 100% піддається вторинній переробці, внаслідок чого вплив сталі на навколишнє середовище набагато нижчий, аніж вплив інших видів покрівельних матеріалів. Крім того, сталевий дах не вимагає значного обслуговування протягом свого терміну служби. Сталева покрівля легка, що забезпечує менші транспортні витрати та викиди СО² порівняно з іншими матеріалами.

В дослідженні проводився аналіз життєвого циклу типових нордичних котеджів, який охоплював саму покрівлю, етап будівництва, включаючи пакування, транспортування та монтаж, а також очищення, переробку або утилізацію покрівлі в кінці терміну служби. У дослідженні приймали участь покрівлі «Ruukki Monterrey» та «Ruukki Classic».

Більш детальна інформація на сайті www.ruukki.com/ukr/dlya-spozhyvachiv/pro-pokrivli-ruukki/osnovna-informatciya/life-cycle-assessment

 

Джерело: Ruukki
Інформацію опубліковано на правах реклами

 
Интересные новости:
05.02.2021
444
Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе розповів про визначення подальших ...
03.02.2021
578
«Гід» являє собою унікальний медіапроєкт з глибоким освітленням актуальної ситуації на р...
20.01.2021
770
Стали відомі результати відбору премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною...
07.04.2021
1798
10 років від дня заснування Конфедерації будівельників України. Як створювалась Конфедерація і чого ...
01.04.2021
895
Бетонна урна Барселона нещодавно була представлена широкому загалу і привернула до себе увагу с...
01.04.2021
1248
Група «Śnieżka» – одна з лідерів на ринку декоративних фарб у Польщі, Угорщині, Ук...