Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
USD | 39.800 | 40.300 | 41.812 |
EUR | 40.000 | 41.000 | 49.133 |
USD | 41.500 | 41.999 | 41.812 |
EUR | 48.880 | 49.630 | 49.133 |
Будівельна галузь сьогодні переживає період інтенсивних змін. Конкуренція, динамічний ринок праці та постійне прагнення до ефективності вимагають від компаній перегляду традиційних підходів до управління. В цьому контексті ефективний HR та рекрутинг перестають бути просто адміністративними функціями і перетворюються на ключовий рушій успіху. Проте, багато будівельних компаній все ще покладаються на застарілі методи, що призводить до значних втрат часу, ресурсів та цінних кадрів.
Будівельна сфера має свою специфіку, яка посилює традиційні проблеми HR. Відсутність автоматизації створює низку серйозних перешкод на шляху до ефективного управління персоналом.
1. Хаос у даних та відсутність прозорості
Чи знайома вам ситуація, коли дані про працівників розкидані по десятках Excel-файлів, поштових скриньках та паперових теках?
З чим стикаються HR у галузі:
Подібні організаційні проблеми значно знижують ефективність роботи HR-відділу та ускладнюють аналітику.
2. Неефективний рекрутинг та проблема "кадрового голоду"
Будівельна галузь постійно потребує кваліфікованих робітників, інженерів, менеджерів проєктів. Проте закриття вакансій часто перетворюється на справжній квест.
Типові проблеми в процесі найму:
Ці виклики безпосередньо впливають на швидкість розвитку компанії та її здатність реалізовувати проєкти.
3. Бюрократичні перепони та уповільнення процесів
Ручні операції та відсутність єдиних стандартів створюють значні затримки та спричиняють численні помилки.
Особливо це відчувається в таких аспектах:
І це все лиш верхівка айсберга.
Впровадження сучасної HRM-системи — це стратегічна інвестиція, яка дозволяє будівельним компаніям подолати вищезгадані виклики та значно підвищити ефективність.
Що таке HRM-система? Це рішення, яке забирає на себе рутину та повторювані задачі, такі як відпустки, облік, звіти тощо. Тобто усі ці процеси стають автоматизованими.
Централізоване управління даними та повна прозорість
HRM-система стає єдиним джерелом інформації:
Завдяки цим можливостям, компанія отримує повний контроль над даними та процесами, що є фундаментом для ефективного управління.
Революція у рекрутингу та адаптації
Автоматизація змінює підхід до найму персоналу будівельної компанії, роблячи його швидшим, ефективнішим та більш результативним:
Ці переваги підтверджуються цифрами.
Дослідження Deloitte, показало, що організації, які впровадили автоматизацію управління персоналом, спостерігали скорочення часу, витраченого на адміністративні завдання, на 29%, що дозволило фахівцям з управління персоналом більше зосередитися на стратегічних ініціативах.
Крім того, звіт McKinsey показав, що компанії можуть заощадити до 40% на операційних витратах на управління персоналом завдяки впровадженню технологій автоматизації.
Щоб не бути голослівними, розгляньмо реальний приклад успішної автоматизації HR-процесів. Компанія «Viyar» — український лідер на ринку меблевих комплектуючих та супутніх послуг. Це команда професіоналів, яка пропонує товари, виробничі послуги та реалізує проєкти будь-якої складності «під ключ».
За словами Тетяни Режевської, керівника відділу з підбору персоналу компанії «Viyar», головною цінністю компанії є працівники, і політика «Viyar» спрямована на постійний розвиток. До початку 2022 року HR-менеджери та рекрутери «Viyar» використовували здебільшого іноземні сервіси. Однак, з початком повномасштабного вторгнення, компанія свідомо вирішила перейти виключно на українські продукти, зокрема, систему автоматизації рекрутингу.
Після тестування функціоналу кількох систем, вибір пав на HURMA System. Рекрутери одразу відзначили приємний інтерфейс, корисні інтеграції з Google-сервісами та зручність системи. Логіка подачі рекрутингових алгоритмів вразила, дозволяючи знайти потрібну функцію та дані за лічені секунди.
Цікаво, що на початку впровадження системи у «Viyar» користувачів було всього 8. Зрозуміти, як використовувати весь функціонал HURMA «на повну», допомагали вбудовані чати та онлайн-зустрічі з командою Customer Success. Наразі в системі працює вже 15 рекрутерів. Саме завдяки такому стрімкому зростанню команди з найму чисельність персоналу компанії «Viyar» перевищила 5 тис. осіб.
«Для нас майже неможливо працювати без системи автоматизації. Наразі в базі понад 10 тис. резюме», — зазначає Тетяна Режевська.
Як «Viyar» використовує HURMA для автоматизації рекрутингу:
Для наочності, демонструємо простий інтерфейс української HRM+ATS для будівельної індустрії:
І це лиш одна з багатьох переваг – навчання по системі мінімальне, адже вона адаптована для різних користувачів.
Якщо ви прагнете прокачати управління та рекрутинг у будівництві, спробуйте безплатне демо HURMA та переконайтесь, що будь-яка амбітна мета може бути реалізована!
Будівельна галузь перебуває на порозі цифрової трансформації. Компанії, які усвідомлюють важливість HR-стратегії в будівельній компанії та інвестують в автоматизацію, отримують значні конкурентні переваги.
HRMS для будівництва — на сьогодні нагальна потреба, що дозволяє подолати кадровий голод, оптимізувати процеси та побудувати міцний фундамент для майбутнього зростання.
Не відкладайте впровадження сучасних рішень — інвестуйте в майбутнє свого будівельного бізнесу вже сьогодні разом з HURMA!
Джерело: HURMA
Інформацію опубліковано на правах реклами
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.