РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

В Одеській області розпочато будівництво першої ВЕС (фото)

Перші три вітротурбіни одиничною потужністю 3,6 МВт, висота башти - 131 м, були встановлені наприкінці липня 2018 року
3647
07 августа 2018 г.



В 2018 році Одеська область почне використовувати екологічно чисту енергію вітру. Розпочато будівництво першої черги ВЕС "Овід Вінд 1" потужністю 32,4 МВт в Овідіопільскому районі.

Даний проект реалізується турецькою компанією Гюріш Іншаат ве Мюхендіслік А.Ш., підрозділом Guris Holding Co. Inc. Перші три вітротурбіни GE 3.6-131 одиничною потужністю 3,6 МВт, висота башти - 131 м, були встановлені наприкінці липня 2018 року.

Введення в експлуатацію ВЕС заплановано на осінь поточного року. Планована потужність другої черги проекту - "Овід Вінд 2" складає 50,4 МВт, наразі триває процес отримання дозволів.

2018 рік демонструє найкращу статистику розвитку вітроенергетичного сектора України за останні чотири роки. За перше півріччя поточного року, за даними НКРЕКП, було підключено до мережі і встановлено "зелений" тариф на електроенергію, що генерується, новими вітроенергетичними об’єктами загальною потужністю 50,35 МВт, розташованими в Херсонській і Миколаївській областях. На даний час продовжується будівництво нових ВЕС в Запорізькій та Херсонській областях. За перші шість місяців 2018 року вітроенергетична галузь України виробила 568 млн кВт/год електроенергії. Загальна встановлена потужність вітростанцій материкової частини країни складає 515,5 МВт станом на 1 липня 2018 року.



Джерело: Українська вітроенергетична асоціація

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 августа 2018 г.
3754
Американский гостиничный оператор Best Western Hotels & Resorts (США) исключил из своей сет...
07 августа 2018 г.
2962
Модернизация подстанций повысит эффективность и надежность передачи электроэнергии, позволит управля...
07 августа 2018 г.
3645
Эко-дом "Tiny House" - это экспериментальное маленькое строение, в котором используются только возоб...
16 июня 2025 г.
2797
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2562
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3034
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1707
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7157
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3083
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
481
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3105
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!