РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.724 EUR: 49.176
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.724
EUR 40.000 41.000 49.176
USD 41.500 41.999 41.724
EUR 48.850 49.500 49.176
Новость

Початок робіт на Снов'янському мосту перенесено: подробиці

Ремонтні роботи на мосту по трасі Н-27 перенесені на наступний тиждень.
3776
21 августа 2018 г.



Ремонтні роботи на мосту по трасі Н-27 перенесені на наступний тиждень.

 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомляє про перенесення ремонтних робіт на мосту через річку Снов поблизу с.Снов'янка Чернігівського району на км 19+594 автомобільної дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч на наступний тиждень.

Таке рішення було прийняте у зв'язку з тим, що цього тижня країна святкуватиме День Незалежності, аби не було незручностей для користувачів автомобільниних доріг у святкові дні.

Цього тижня буде здійснено додаткові підготовчі роботи для проведення ремонтних робіт. Зокрема замовлені додаткові комплекти дорожніх інформаційних знаків. Проведені роботи по підключенню електроенергії до будмайданчика, випробування світлофорів. Також на замовлення Служби цього тижня підрядні організації виконуватимуть ямковий ремонт по маршруту об'їзду місця проведення ремонтних робіт: Городня - Сновськ, Сновськ - Березне.

Нагадаємо, на мосту через річку Снов поблизу с.Снов'янка Чернігівського району на км 19+594 автомобільної дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч будуть проведені ремонтні роботи по заміні деформаційних швів . Зона проведення ремонтних робіт буде огороджена.

 

На час виконання дорожніх робіт рух автотранспорту (до 18 тонн) даною ділянкою автодороги Н-27 (км 19+594) буде перекинуто на сусідній міст, де влаштовано тимчасовий проїзд. Для організації руху даною ділянкою дороги встановлені два світлофори та відповідні дорожні знаки. Також місце проїзду облаштоване освітленням для видимості у темну пору доби, вздовж мосту встановлюється огородження з блоків ФСБ, об'єднаних тросом.

Джерело: Укравтодор

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 августа 2018 г.
3178
План робіт на тиждень надано прес-службою САД у Харківській області....
21 августа 2018 г.
3605
Реконструкцію моста через річку Дністр у с. Заліски розпочато на замовлення Служби автомобільних дор...
20 августа 2018 г.
2978
Держенергоефективності та Міністерство енергетики та промисловості Об’єднаних Арабських Емірат...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2557
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3025
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1428
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7064
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3044
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
475
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3089
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!