РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.840 EUR: 50.486
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.420 44.020 43.840
EUR 49.800 50.800 50.486
USD 43.630 44.045 43.840
EUR 50.220 50.919 50.486
Новость

Просчитались? В Одессе на месте трехэтажного дома выросла семиэтажка (фото)

Один этаж достроили по своему усмотрению без разрешения
3403
06 сентября 2018 г.




В частном секторе "выросла" семиэтажка

Одесский ГАСК утвердил декларацию о готовности к эксплуатации семиэтажного жилого дома на 54 квартиры, который вырос в частном секторе на Доковой, 15 (район Адмиральского проспекта).

Об этом сообщила депутат горсовета Лилия Леонидова.

По ее словам, строители получили разрешение (градостроительные условия и ограничения) на реконструкцию трехэтажного здания с надстройкой двух этажей и мансарды. При этом перед ними поставили заведомо невыполнимое условие, чтобы подросший дом не закрывал солнце для соседей. Естественно, об этом условии тут же забыли, так что стройка с самого начала была незаконной.

«ГАСК Одесского городского совета провел выездную проверку, но на стройплощадку инспектора не пустили. Был составлен акт и протокол об административном нарушении. Комиссия также установила, что по данному адресу уже расположена семиэтажная постройка (шесть этажей, мансарда и цокольный этаж) вместо 6-этажной! Казалось бы, нарушение налицо - бери и подавай в суд. Но в августе 2018 года на сайте ГАСКа появляется декларация о готовности объекта к эксплуатации.

Таким образом, получается следующее. Изначально градостроительная документация бралась на надстройку двух этажей и мансарды, Фактически было надстроено три этажа и мансарда. Собственники каким-то образом умудрились ввести объект в эксплуатацию, хотя управление архитектуры не выдавало новых градостроительных условий и ограничений. Очень жаль, что городские службы так относятся к своей работе!».

Отметим, что и трехэтажное здание, которое реконструировали в высотку, было возведено незаконно на месте частного дома. Оно много лет стояло пустым, поскольку владельцы не могли узаконить постройку.

Источник: Думская

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 сентября 2018 г.
3341
Трамвай удивляет "космическим дизайном"...
06 сентября 2018 г.
2822
Некоторые промышленные потребители, наоборот, стали потреблять меньше электричества...
06 сентября 2018 г.
3219
В городе появляется все больше мест, где можно оставить авто...
16 марта 2026 г.
7278
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3590
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3408
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 марта 2026 г.
2497
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2217
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация