РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.840 EUR: 50.486
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.420 44.020 43.840
EUR 49.800 50.800 50.486
USD 43.630 44.045 43.840
EUR 50.220 50.919 50.486
Новость

Промышленное производство в Украине снизилось - Госстат

Промышленное производство в Украине в августе 2018 года в годовом выражении – по сравнению с августом 2017 года, – без учета корректировки на эффект календарных дней упало
2796
24 сентября 2018 г.




Производство упало на 0,5%

Промышленное производство в Украине в августе 2018 года в годовом выражении – по сравнению с августом 2017 года, – без учета корректировки на эффект календарных дней упало на 0,5% после роста на 2,9% месяцем ранее. Об этом свидетельствуют данные Государственной службы статистики Украины (Госстат).

По данным статистического ведомства, с учетом корректировки на эффект календарных дней промпроизводство в августе-2018 к августу-2017 упало на 0,5%.

По сравнению с предыдущим месяцем – июлем 2018 года, – промпроизводство в августе этого года без учета корректировки на эффект календарных дней упало на 0,5%, с учетом корректировки – на 0,7%.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Станут ли онлайн-торги землей новым этапом рынка - мнение экспертов


Источник: Сегодня

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 сентября 2018 г.
3960
Белорусская компания выиграла рекордный тендер на ремонт дорог в Украине...
24 сентября 2018 г.
3659
Другий рік поспіль у рамках проекту «Відрите просторове планування рМАР» складається Рей...
24 сентября 2018 г.
3126
Британське бюро ZAHA HADID ARCHITECTS спроектує метро у Дніпрі...
16 марта 2026 г.
7284
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3596
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3409
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 марта 2026 г.
2502
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2219
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация