РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.867 EUR: 48.453
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.867
EUR 40.000 41.000 48.453
USD 41.500 42.010 41.867
EUR 48.250 48.969 48.453
Новость

Президент пообіцяв підтримати будівництво Хмельницького аеропорту (ВІДЕО)

Незабаром в Україні модернізують безліч старих аеропортів і почнуть закладення нових, які будуть обслуговувати Дніпро, Запоріжжя і Кривий Ріг.

3506
03 декабря 2018 г.



Президент анонсував будівництво Хмельницького аеропорту

Будівництво Хмельницького аеропорту треба підтримати. Про це під час зустрічі зі студентами Хмельницького,  заявив Президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні ми поговорили, що будівництво Хмельницького аеропорту треба підтримати. Ми 4,5 роки тому і мріяти про це не могли. Ну це ж правда. Минулого року ми ставили завдання губернатору, що треба збільшити будівництво доріг на Хмельниччині і наразі вже побудували 100 кілометрів доріг», – зазначив Порошенко.




Президент розповів, що також було прийняте рішення модернізувати безліч старих аеропортів і почати закладення великих аеропортів, які будуть обслуговувати Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг.

За його словами, сьогодні вже Ryanair, Wizzair забезпечують можливість вільно подорожувати для більшості українців. Нещодавно відбулась зустріч із менеджерами двох найбільших авіакомпаній світу, які працюють на ринку дешевих перевезень із метою, щоб безвіз був ще доступніший.

Джерело: ZIK

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 декабря 2018 г.
3335
Будівництво унікальних аквапарків ведеться одночасно в Ужгороді та Мукачевому. ...
03 декабря 2018 г.
3496
У класах та навчальних лабораторіях зможуть навчатись близько 1000 студентів та учнів....
03 декабря 2018 г.
7306
Введение военного положения никоим образом не отразится на работе застройщиков, но изменит платежесп...
16 июня 2025 г.
2830
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2580
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3053
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
671
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
Сегодня
4249
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
16 июля 2025 г.
4620
Триповерхова будівля загальною площею 2243 квадратних метри, що включає ветеринарну клініку та готел...
14 июля 2025 г.
1426
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
09 июля 2025 г.
1465
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3207
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!