РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.917 EUR: 50.455
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.500 44.100 43.917
EUR 50.000 51.000 50.455
USD 43.640 44.039 43.917
EUR 50.460 51.010 50.455
Новость

В столице собираются построить две новые дороги

Проекты хотят реализовать в ближайшие годы
4491
17 января 2019 г.




Новые дороги

В разных районах Киева планируют построить две новые дороги. Самым масштабным и затратным проектом является строительство Окружной дороги

Об этом говорится в соответствующем распоряжении на сайте Киевской городской госадминистрации.

Согласно решению о "Бюджете города Киева на 2019 год", город намерен построить улицу, названную в честь украинского композитора Юлия Мейтуса в Голосеевском районе. Стоимость ее строительства оценивают в 20 млн грн. При этом в текущем году город выделит 500 тыс. грн на проектные работы.

Еще одну дорогу построят на улице Ижевской в Дарницком районе Киева. На работы из городского бюджета пойдет 50 млн грн. Строительство начнется в в мае 2020 года, а завершат работы на улице в конце 2021 года.

А вот в Днепровском районе построят автомобильную дорогу на участке между улицей О. Довбуша и Броварским проспектом. На этом объекте планируют потратить почти 400 млн грн. Новую дорогу откроют для движение транспорта в конце 2021 года.

Больше всего намерены вложить в проект строительства Большой Окружной дороги на участке от проспекта Маршала Рокоссовского до улицы Богатырской (Оболонский район). Общая стоимость объекта составляет 1,12 млрд грн. Как отмечается, до конца года уровень готовности объекта должен составлять 43,2%. При этом завершить все работы намерены в конце 2021 года. Там же появится транспортная развязка на разных уровнях.

Источник: 44.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
17 января 2019 г.
2787
Действует новая инструкция технической инвентаризации недвижимости...
17 января 2019 г.
2830
Запретить регистрировать права на недвижимость можно онлайн...
16 марта 2026 г.
7293
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3602
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3416
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 марта 2026 г.
2523
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2227
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация