РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.774 EUR: 49.101
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.774
EUR 40.000 41.000 49.101
USD 41.500 42.010 41.774
EUR 48.800 49.490 49.101
Новость

В Дніпрі знищили унікальну скульптуру заради парковки ТРЦ (фото)

Скульптуру знесли "під шумок"
3536
28 марта 2019 г.




Знесли скульптуру

В Дніпрі зруйнували скульптуру 10985 року Ернеста Коткова "Дніпровські хвилі".

Про це повідомили у Facebook-групі Ukrainian Modernism.

"Без зайвого шуму, без інформаційного стенду, будь-яких оголошень чи попереджень, навіть без паркану, в Дніпрі знищили унікальну скульптуру Ернеста Коткова "Дніпровські хвилі".

Абстрактна мозаїчна скульптура видатного майстра-монументаліста (соавтора фресок Київського річкового вокзалу, аеропорту Бориспіль, оформлення станції метро Либідьска) прикрашала Дніпро з 1985 року.

Тепер Дніпро прикрасять нові торговельні площі Торгово-розважального комплексу "Appolo".

Вони не просто знищили скульптуру, а забрали в жителів громадський простір, який був створений для культурного відпочинку в оточенні води і космічних творів мистецтва. Для багатьох місцевих він став культовим - його пам'ятають з дитинства, і знищення викликало шквал обурення (це ми подивилися коментарі і новини). Хто буде відповідати за знищення? Хто створить новий простір?

Кумедний факт - більшість скульптур України не перебуває на балансі в жодній муніципальній чи комунальній установі, тобто, вони офіційно нічиї", - йдеться в дописі.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 марта 2019 г.
3381
В Украине запустил онлайн-портал для контроля за финансированием ремонта дорог...
27 марта 2019 г.
2654
Цьогоріч планують розпочати капремонт мостових переходів на Херсонщині...
22 июля 2025 г.
2917
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2857
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2598
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
23 июля 2025 г.
6443
Ходять чутки, що там буде більше тисячі квартир...
24 июля 2025 г.
1753
Ви знали? Ця прихована проблема може зруйнувати конструкцію вашого даху...
Вчера
1552
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
815
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
18 июля 2025 г.
1704
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!