РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.498 EUR: 46.449
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.498
EUR 40.000 41.000 46.449
USD 41.330 41.831 41.498
EUR 46.160 46.911 46.449
Новость

Замість 55 зрубаних тополь на столичній алеї висадили 100 нових (фото)

У «Київзеленбуді» запевняють, що нові дерева безпечні для алергиків
2942
17 апреля 2019 г.



Нові тополі

На вулиці Здолбунівській на Позняках комунальники висадили 100 тополь замість зрубаних невідомими особами, повідомила директорка КП УЗН Дарницького району Людмила Філінська і ефірі телеканалу «Київ».

За її словами, висадка другого ряду тополь у цьому місці передбачалася й раніше. Однак через інцидент довелося додати ще саджанців.

«Алея в цьому місці відіграє роль екологічної ширми між житловими будинками та золовідвалом Дарницької ТЕЦ, і створення цієї зеленої зони ініціювали саме працівники електроцентралі», – пояснила Філінська.

Вона запевнила, що всі висаджені дерева не дають пух, а отже є цілком безпечними для тих, хто страждає на алергію.

Водночас, за її словами, тополя найбільш стійке дерево в умовах міста, швидко росте, добре абсорбує пил і продукує найбільше кисню.

Невідомі вирубали 55 тополь на Здолбунівській 11 квітня. За даним фактом триває розслідування.

Джерело: Хмарочос

16 апреля 2019 г.
2987
В Украине реформируется сфера жилищно-коммунального хозяйства...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2801
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3999
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6421
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
13 мая 2025 г.
590
Ручная уборка отнимает часы и не всегда эффективна, из-за чего современный робот пылесос для очистки...
13 мая 2025 г.
729
Нестабильность энергетики в Украине вынуждают большинство домохозяйств и бизнес использовать альтерн...
13 мая 2025 г.
6319
Його відзначили за «виняткові досягнення в спотворенні міських пейзажів»...
15 мая 2025 г.
868
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
14 мая 2025 г.
1391
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1044
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!