РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.095 EUR: 48.737
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.095
EUR 40.000 41.000 48.737
USD 41.950 42.360 42.095
EUR 48.300 49.000 48.737
Новость

Сложно поверить, но: недвижимость Дубая упала в цене на 27% за последние 5 лет

На данный момент цены на 27,1% ниже, чем на пике в середине 2014 года
3531
22 апреля 2019 г.



Падают цены

По данным ValuStrat, цены на жилую недвижимость в Дубае упали на 12,4% за год в первые три месяца 2019 года и на 3,2% по сравнению с предыдущим кварталом. За год в пяти из 26 районов наблюдалось однозначное снижение, включая виллы в Palm Jumeirah, Emirates Hills и Al Furjan, а также апартаменты в Dubai Sports City и Jumeirah Village Circle.

В то же время цены на виллы, расположенные на Jumeirah Islands, апартаменты в Palm Jumeirah, International City, Discovery Gardens, Business Bay и The Greens упали более чем на 16% за год.

Руководитель исследования в ValuStrat Хайдер Туайма отметил, что «чёрная полоса» коснулась объектов как полностью готовых, так и на стадии строительства.

Что касается арендной платы, то компания VPI обнаружила, что ставки снизились на 23,5% с 2014 года, на 9% с 2018 года и на 1,9% за квартал. Доходность составляла в среднем 5,7% для квартир и 4,5% для вилл. Заполняемость предлагаемого жилья – 88%.

В докладе также отмечается, что в 2018 году было завершено строительство в общей сложности 20 364 единиц жилья, что эквивалентно 45% от первоначального прогноза. На 2019 год ожидаемое предложение было скорректировано в сторону снижения до 42 176 квартир и вилл – на 54% меньше, чем предварительное предположение. Это должно смягчить проблему чрезмерного предложения.

Источник: prian

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 апреля 2019 г.
2745
Инженеры представили устройство, с помощью которого можно добывать электричество из обычного снегопа...
22 апреля 2019 г.
3317
Местные власти хотят расширить транспортную инфраструктуру Бердянска...
22 сентября 2025 г.
3592
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3799
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190204
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 ноября 2025 г.
2336
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
04 ноября 2025 г.
1875
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3171
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация