РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.797 EUR: 49.029
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.797
EUR 40.000 41.000 49.029
USD 41.550 42.010 41.797
EUR 48.800 49.500 49.029
Новость

Гройсман проїхався “розбитою” дорогою та виклав відео у ФБ (відео)

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проїхався за кермом автівки по трасі М05 та виклав відео на своїй сторінці у ФБ.

3415
03 мая 2019 г.




І ПРОЇХАВСЯ, І ПОХВАЛИВСЯ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проїхався за кермом автівки по трасі М05 та виклав відео на своїй сторінці у ФБ.

“Сів за кермо авто та разом із Cлавоміром Новаком, Володимиром Омеляном та Володимиром Кістіоном, перевірили якість доріг, які є частиною транснаціонального коридору GO Highway. Траса має велике значення для розвитку української логістики, адже з'єднає чорноморські порти Одеси і Миколаєва з польськими портами в Балтійському морі”, - пише на своїй сторінці ФБ Володимир Гройсма,

У 2019 році на проект GO Highway отримав з держбюджету 4 млрд грн.

“Уряд Гройсмана вже зробив 6800 км доріг”, - похвалився очільник КМУ на своєму відое.

За дві години, відеоролик “оцінили” 15 тисяч користувачів соцмережі та запросили головного урядовця країни проїхатись по трасах Запоріжжя — Херсон та Херсон — Мелітополь.


Як відомо, цьогорічний бюджет дорожнього господарства сягає 48 млрд грн. Із яких “Укравтодор” може розраховувати на 33,4 млрд грн. Як і минулого року, частина коштів — 8,5 млрд грн - пішли на покриття минулорічних кредитів.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 апреля 2019 г.
2064
Цього року бюджети місцевих об'єднаних територіальних громад отримають 2,1 млрд грн від Уряду, - пов...
26 апреля 2019 г.
13756
В ходе форума "Один пояс, один путь", который проходит сейчас в Китае, украинская сторона подписала ...
26 апреля 2019 г.
4104
Під усією територією готелю розмістять підземний паркінг...
16 июня 2025 г.
2799
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2562
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3034
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1710
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7185
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3087
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
481
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3108
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!