РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.472 EUR: 47.377
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.472
EUR 40.000 41.000 47.377
USD 41.200 41.656 41.472
EUR 47.100 47.799 47.377
Новость

Наступного року в Україні модернізують тисячу багатоквартирних будинків – Гончарук

У 2020 році в Україні модернізують тисячу багатоквартирних будинків у 10 пілотних містах. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на засіданні Ради розвитку регіонів і громад під головуванням президента Володимира Зеленського
1344
26 декабря 2019 г.



Ініціаторами проведенні енергоефективності тепер буде і влада


У 2020 році в Україні модернізують тисячу багатоквартирних будинків у 10 пілотних містах. Про це прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив на засіданні Ради розвитку регіонів і громад під головуванням президента Володимира Зеленського.

«Раніше Фонд [енергоефективності] був задизайнений таким чином, щоб очікувати заявки знизу — щоб люди зібралися, вирішили і працювали за принципом bottom-up (від низу до верху — ред.). Зараз ми домовилися з нашими міжнародними партнерами, що запускаємо паралельний інструмент — top-down (зверху донизу — ред.)», — сказав він.

Міністр розвитку громад та регіонів Олена Бабак зазначила, що за 2019 рік всього 18 об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) звернулися за кредитами в Фонд енергоефективності. За її словами, це ставить під загрозу плани направити на ці цілі в 2020 році 6,8 млрд грн. Тому в первісну модель прямого зв’язку між ОСББ та Фондом енергоефективності тепер введена можливість посередника у вигляді комунальних підприємств з муніципальними гарантіями.

Бабак розповіла, що проекти типу А (початкової термомодернізації) оцінюються в 600-800 тисяч грн за будинок, тоді як проекти типу Б (комплексної модернізації) — 6-10 млн грн.

Читайте також про те, що у Мінрегіоні хочуть нарешті вивести формулу щодо завершення проблемних довгобудів. А також про те, що у столиці звільнять від пайового внеску на інфраструктуру інвесторів, що візьмуться завершувати довгобуди.

Источник:
nv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 декабря 2019 г.
1667
У 2020 році на Львівщині планують реконструювати пункт пропуску «Краковець». Візуалізаці...
26 декабря 2019 г.
2224
У грудні 2019 року Міністерство оприлюднило оновлений проєкт Закону України «Про внесення змін...
26 декабря 2019 г.
1333
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект «Про ратифікацію фінансової угоди...
26 мая 2025 г.
2940
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2852
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4080
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
11
THERMOWOOL у житловому та комерційному будівництві: кейс-стаді успішних проєктів в Україні та Європі...
01 января 2000 г.
14
Яка спецтехніка допомагає ДСНС та Нацгвардії у критичних ситуаціях під час війни?...
Вчера
5584
Сад оснащений сенсорами з ШІ, які збирають дані про стан ґрунту, вологу та освітлення, що допомагає ...
27 мая 2025 г.
2744
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1115
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
971
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация