РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.410 EUR: 48.657
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.410
EUR 40.000 41.000 48.657
USD 41.200 41.649 41.410
EUR 48.350 49.099 48.657
Новость

УЗ змінює договір на вантажоперевезення, він містить багато дискримінаційних норм

Нинішній варіант договору надає «Укрзалізниці» ще більше прав і скорочує кількість зобов'язань
1380
26 мая 2020 г.



Новий договір УЗ


Головна проблема нової редакції договору про надання послуг з організації перевезення вантажів полягає в тому, що він, як і раніше, є договором приєднання. У ньому залишена дискримінаційна норма про неможливість внесення коригувань і заперечень, яка є неприйнятною як для вантажовласників, так і операторів ринку.

Про це розповів Володимир Нежиденко, директор департаменту перевезень транспортної компанії.

«На замовників покладається додаткова відповідальність навіть без наявності вини, в тому числі й за дії третіх осіб», – зазначає Володимир Нежіденко.

Крім того, в новому договорі не передбачена відповідальність «Укрзалізниці» за пошкодження, розукомплектування приватних вагонів під час здійснення перевезень.

«Передбачене безакцептне списання грошових коштів замовників, навіть якщо замовники не згодні з об’ємом наданих послуг. Іншими словами, «Укрзалізниця» і далі продовжує розширювати свої права і уникати зобов’язань», – додає Володимир Нежиденко.



Нагадаємо, «Укрзалізниця» планує з 1 липня ввести в дію нову, доопрацьовану редакцію договору про надання послуг з організації перевезення вантажів. Держкомпанія запевняє, що в доопрацьованій версії договору врахувала побажання вантажовідправників і перевізників.

З текстом договору можна ознайомитися за посиланням.

Раніше «Укрзалізниця» перенесла термін введення в дію публічного договору з 1 квітня на 1 червня. При цьому Антимонопольний комітет рекомендував «Укрзалізниці» утриматися від впровадження нового договору і продовжити термін дії чинного договору до завершення доопрацювання його нової редакції, з урахуванням зауважень і пропозицій операторів ринку вантажних перевезень.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
   

Источник:
gmk
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Проблемы с перевозками, Укрзализниця
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
25 мая 2020 г.
5633
Укрзалізниця з 1 липня введе в дію новий договір на перевезення вантажів...
22 мая 2020 г.
1507
Керівництво УЗ має намір доопрацювати договір. З 1 червня діятиме нинішня редакція докумен...
19 мая 2020 г.
1744
Железнодорожный тупик: "Укрзализныця" планирует снова пересмотреть тарифы на грузоперевозки...
22 сентября 2025 г.
3289
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3622
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189734
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2980
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
17 сентября 2025 г.
2877
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1649
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация