РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.067 EUR: 48.787
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.067
EUR 40.000 41.000 48.787
USD 41.850 42.191 42.067
EUR 48.480 49.181 48.787
Новость

Оновлений сайт містобудівного кадастру буде запущено вже цього тижня. Що відомо

У КМДА розповіли про оновлений сайт містобудівного кадастру
1591
20 августа 2020 г.



Запуск оновленого сайту
містобудівного кадастру

ЮРІЙ ТАЦІЙ, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА та начальник управління адміністративних послуг

Команда Департаменту містобудування та архітектури КМДА продовжує тестувати ресурс, а невдовзі дамо можливість користуватись і киянам.

Коротко розповім, що там буде.

Сайт складається з чотирьох рубрик: головна сторінка, карти, послуги та інструкції (як отримувати послуги онлайн).

На карті Києва можна буде ознайомитись з усіма планувальними обмеженнями, встановленими містобудівною документацією. Для користувачів доступні різні шари: від різноманітних охоронних зон, до проектної документації на ділянках та ескізів забудови детальних планів території. Вони відображені, як графічні матеріали. Найближчим часом планується приведення їх у єдиний векторний формат з поступовою публікацією.

Наступний розділ – послуги. Поки що вони не доступні для користування – продовжується їх тестування, але на сайті вже будуть відображені:

  • отримання довідки про найменування (перейменування) вулиці;
  • отримання витягу з містобудівного кадастру. Заявники зможуть обрати формат відповіді у електронному або друкованому вигляді з підписами та печатками з канцелярії Департаменту.

Одержати ці послуги можна буде за допомогою електронного цифрового підпису або Bank ID, де можна буде обрати практично будь-який український банк.

 

Читайте також: раніше ми писали про економічну доцільність використання теплових насосів для опалення помешкання

Источник:
facebook
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 августа 2020 г.
2577
Последний из могикан. Что мы запомним о великом ученом Патоне, который 60 лет руководил украинскои...
20 августа 2020 г.
2008
До конца года построят около 500 километров дорог - Зеленский...
20 августа 2020 г.
4228
Зеленский считает, что мост в Запорожье можно построить за два года...
22 сентября 2025 г.
3579
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3786
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
190174
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 ноября 2025 г.
2303
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й...
04 ноября 2025 г.
1840
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання т...
24 октября 2025 г.
3163
Цього року InterBuildExpo відбудеться з 22 по 24 жовтня. Розділи виставки та повна ділова прогр...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: V Український Будівельний Конгрес 2025: еволюція девелопера та рушійні фактори
21 листопада 2025 року у Києві, у просторі КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16А, 3-й поверх), відбудеться V Український Будівельний Конгрес — ключова подія будівельної та девелоперської індустрії України.
КВЦ Парковий
21
ноября
09:00 – 22:00
необходима регистрация