РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.124 EUR: 50.265
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.124
EUR 40.000 41.000 50.265
USD 43.160 43.660 43.124
EUR 50.140 50.751 50.265
Новость

Как строят самый широкий подводный автомобильный тоннель в мире (ВИДЕО)

Внутри тоннеля будет проложена восьмиполосная двусторонняя скоростная автомагистраль протяженностью около 24 км
3364
30 января 2021 г.



Самый широкий подводный
тоннель в мире


В Китае показали, как продвигается строительство подводного тоннеля в районе Большого залива Гуандун-Гонконг-Макао.

Подводный тоннель станет связующим транспортным звеном между городами Шэньчжэнь и Чжуншань.

Отмечается, что 22 января была завершена основная часть работ по установке труб для проекта подводного тоннеля.

Это будет самый широкий подводный тоннель в мире. Внутри будет проложена восьмиполосная двусторонняя скоростная автомагистраль протяженностью около 24 км.

Ввод тоннеля в эксплуатацию планируется в 2024 году.

 

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки

Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 января 2021 г.
1052
В Департаменті містобудування та архітектури КМДА повідомили, яких результатів можна очіку...
29 января 2021 г.
2673
Бюро является центральным органом исполнительной власти и будет заниматься выявлением, пресечением, ...
29 января 2021 г.
1836
Virgin Hyperloop показала первые рендеры своего вакуумного поезда Hyperloop на электромагнитной поду...
14 января 2026 г.
2970
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3798
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3836
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
13 января 2026 г.
1647
20 січня 2026 року відбудеться презентація законопроєктів №13414 та №13415, які пропонують механізм ...
18 декабря 2025 г.
1716
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2290
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!