РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.629 EUR: 47.903
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.629
EUR 40.000 41.000 47.903
USD 41.370 41.831 41.629
EUR 47.420 48.221 47.903
Новость

У новий сезон із зносостійкою фарбою Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT

На початку 2021 року після ґрунтовних досліджень пропозиції ринку «Снєжка-Україна» запустила у виробництво зносостійку латексну фарбу для стін і стель Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT
1780
02 марта 2021 г.

 

Виробники лакофарбового ринку впродовж осінньо-зимового періоду активно готуються до нового бізнес-сезону, в тому числі команда компанії «Снєжка-Україна» опрацьовує продуктове портфоліо. Тож на початку 2021 року після ґрунтовних досліджень пропозиції ринку, споживчих уподобань та нових тенденцій підприємство запустило у виробництво зносостійку латексну фарбу для стін і стель Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT.

Передумовою виготовлення удосконаленого виробу Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT стало проведення цілого циклу робіт, пов’язаних із вивченням уподобань споживачів щодо вибору і використання водоемульсійних фарб для стін і стель під час опоряджувальних робіт. Рецептуру оновленого продукту спільно опрацьовували висококваліфіковані спеціалісти лабораторії з контролю виробництва ТзОВ «Снєжка-Україна»,  акредитованої дослідницької лабораторії материнської компанії  і Центру розробок і досліджень АТ «ФФІЛ «Śnieżka». Удосконалення формули продукту сприяє його високим технічним параметрам та якості. Для виробництва оновленого продукту виробник підібрав сировину, що має високі параметри якості. Варто зазначити, що під час виробничо-технологічного процесу фарба Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT пройшла оцінку екологічних критеріїв, що відповідають міжнародному стандарту ISO  14024,  тому виріб марковано знаком «Зелений журавлик», який акцентує на екологічних перевагах продукту. Екологічна сертифікація продукції документально підтверджує, що Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT є безпечною для здоров’я й екосистеми. 

Фахівці маркетингового напрямку і дизайнери відомого виробника, враховуючи результати опитування споживачів під час досліджень, розробили сучасну графічну візуалізацію упакування, що наочно підкреслює назву фарби й найважливіші її властивості. Варто додати, що Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT – це латексна фарба, яка створює на поверхнях зносостійкі покриття, і їй властивий 1-й клас стійкості до частого миття, а завдяки вдало підібраній сировині та якісно розробленій формулі ANTIREFLEX приховує нерівності на поверхні і не залишає смуг, тому фарбу зможуть легко використовувати у ремонтно-оздоблювальних роботах навіть недосвідчені користувачі. Фарбу виробник виготовляє у білому базовому кольорі, проте її можна буде тонувати згідно з каталогом NCS  Cascade на відповідному обладнанні, а також вручну за допомогою універсального барвника «Колорекс».

Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT створить на стінах і стелях  якісні матові покриття  без смуг і дефектів!

Джерело: www.sniezka.ua 
Інформацію опубліковано на правах реклами

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 февраля 2021 г.
1352
За результатами дослідження Всесвітньої асоціації виробників сталі (WSA), найбільш раціональним вибо...
05 февраля 2021 г.
1384
Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе розповів про визначення подальших ...
03 февраля 2021 г.
1147
«Гід» являє собою унікальний медіапроєкт з глибоким освітленням актуальної ситуації на р...
16 июня 2025 г.
2742
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2529
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6363
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
18 июня 2025 г.
4600
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
18 июня 2025 г.
6471
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Вчера
2747
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
417
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2989
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация