РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.175 EUR: 48.657
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.175
EUR 40.000 41.000 48.657
USD 40.980 41.451 41.175
EUR 48.450 49.249 48.657
Новость

Понад 260 кілометрів доріг відремонтують цьогоріч на Сумщині

На Сумщині цьогоріч заплановано відремонтувати понад 200 км доріг державного значення та понад 60 км - місцевого
1049
12 апреля 2021 г.


Відремонтують понад
260 кілометрів доріг 


У Сумській області за програмою Президента "Велике будівництво" в 2021 році заплановано відремонтувати понад 200 км доріг державного значення та понад 60 км - місцевого.

Про це повідомляє пресслужба Сумської обласної державної адміністрації.

"У цьому році Службою автомобільних доріг в Сумській області заплановано відремонтувати більше 200 кілометрів державних доріг. А державним підприємством "Дороги Сумщини" ще більше 60 кілометрів місцевих доріг", - розповів голова Сумської ОДА Василь Хома.

Він додав, що крім цього, в містах і селах Сумщини заплновані ремонти близько 160-170 тисяч м2 комунальних доріг та вулиць.

Наразі вже триває ремонт траси Н-07, яка єднає Суми та Київ. Протяжність дороги Київ-Суми-Юнаківка становить 154,4 км. У 2019-2020 роках був виконаний капітальний ремонт на ділянках 1,178 км+167 км+219 км. У с. Правдюки були виконані роботи щодо заміни мостового переходу. Цього року проведення робіт на Н-07 почалося на ділянці від м. Ромни до с. Правдюки та на ділянці від с. Правдюки до смт Недригайлів.

 

Голова ОДА повідомив, що на території Роменського району також заплановано проведення поточного ремонту на ділянці в межах смт. Недригайлів та проведення реконструкції на ділянці 262+112 – км 266+612 (с. Штепівка).

Крім того, буде проведено поточний середній ремонт на дорозі Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни км 129+309 – км 133+344, км 133+503 – км 155+041 (на ділянці м. Ромни – межа Полтавської області).

“Дуже важливо зосередитись на ремонті тих доріг, де рухаються шкільні автобуси, автомобілі екстреної допомоги задля надання якісних освітніх та медичних послуг жителям Сумщини. Саме над цим ми сьогодні й працюємо”, - підкреслив Хома.

Нагадаємо, за словами заступника керівника Офісу Президента та координатора президентської програми "Велике будівництво" Кирила Тимошенко, ремонт доріг місцевого значення є одним із пріоритетів для Офісу Президента на 2021 рік у рамках програми “Велике будівництво”. Зокрема, на цей рік є уже затверджений план – 2000 км. Тимошенко відзначив, що в ОП розуміють, що будувати треба ще більше.

  Цікаво про ремонти: білий колір додає простору і свіжості інтер’єру
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
12 апреля 2021 г.
1038
В ОАСК відкрили справу і назвали дату підготовчого засідання у справі щодо розроблення проєкту ...
13 апреля 2021 г.
3413
В Оболонському районі оновили будівлю кінотеатру імені Т.Г. Шевченка (вул. Вишгородська, 49)....
13 августа 2025 г.
3515
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189593
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3506
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
2650
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 сентября 2025 г.
2158
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
05 августа 2025 г.
1514
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация