РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

Будують один із найважливіших інфраструктурних об’єктів Херсонської області: коли відкриють міст «ХБК-Таврійський»

У Херсоні повідомили, коли планують завершити першу чергу мосту «ХБК-Таврійський»
1503
30 апреля 2021 г.


Будівництво мосту
«ХБК-Таврійський» 


У Херсоні за програмою Президента "Велике будівництво" планують до Дня Незалежності завершити будівництво першої черги з'їзду на шляхопроводі "ХБК – Таврійський", який є одним із найважливіших інфраструктурних об’єктів для області.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної державної адміністрації у Фейсбуці.

“З кожним тижнем ми стаємо все ближче до нашої спільної мети – якнайскорішого відкриття шляхопроводу. З’їзд першої черги буде збудований до 30 річниці Незалежності – 24 серпня 2021 року”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що потреба у зведенні мосту у Херсоні по проспекту Адмірала Сенявіна – вулиці Залаегерсег постала ще у 2006 році через збільшення навантаження на вулично-дорожню мережу міста. Минулого року під час робочої поїздки до Херсонської області Президент України Володимир Зеленський побував на будівництві мосту та закликав не втрачати час і починати будівельні роботи одночасно з вирішенням процедурних питань.

«Зробіть міст для людей», – наголосив Президент.

В ОДА зауважують, що докладають максимум зусиль, аби завершити будівництво, та сподіваються, що Верховна Рада підтримає додаткове виділення близько 350 млн грн, що дасть змогу розпочати спорудження другої полоси з’їзду вже найближчим часом.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента та координатор “Великого будівництва” Кирило Тимошенко заявив, що цього року буде добудований Запорізький міст.

  Цікаво про будівництво: в Україні з'явилась водостічна система Q STALYO PRO - нова форма, нові технічні рішення
Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 апреля 2021 г.
1695
60-летний мост длиной 111 метров находится на автодороге Р-47 Херсон - Новая Каховка - Геническ...
29 апреля 2021 г.
1637
Переход состоит из двух мостов, один на высоте 130 метров и длиной 150 метров и один на высоте 80 ме...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2558
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3030
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1431
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7090
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3062
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
478
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3093
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!