РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.629 EUR: 47.903
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.629
EUR 40.000 41.000 47.903
USD 41.370 41.831 41.629
EUR 47.420 48.221 47.903
Новость

Законопроєкт щодо реформи у сфері містобудування підтримано профільним Комітетом ВР - Олексій Чернишов

Парламенту рекомендують ухвалити законопроєкт № 5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності»
3354
01 июля 2021 г.


Реформа у сфері містобудування


Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав законопроєкт № 5655 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» та рекомендує парламенту ухвалити його у першому читанні за основу. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Цей законопроєкт дасть можливість здійснити історичну реформу, що подолає корупцію у сфері, яка роками жила в режимі тотального хабарництва. Галузь містобудування потребує прозорості, діджиталізації. Але будь-яка реформа неможлива без прийняття закону. З нашого боку все для цього підготовлено. Я дуже вдячний Комітету Верховної Ради за роботу. Дякую також Асоціації міст України, органам місцевого самоврядування, Офісу простих рішень та результатів, Конфедерації будівельників України, Будівельній палаті України, саморегулівним організаціям й усім іншим, хто долучався до цього процесу. Будемо сподіватися, що в четвер у першому читанні цей законопроєкт набере необхідну кількість голосів у залі Верховної Ради», - зазначив Олексій Чернишов.

Очільник Мінрегіону зауважив також, що співавторами проєкту Закону є близько 150 народних депутатів України.

Нагадаємо, раніше Міністр Олексій Чернишов наголосив, що після ухвалення законопроєкту №5655 відбудеться низка важливих змін, зокрема, завдяки розширенню можливостей Єдиної державної електронної системи у сфері будівництві буде мінімізовано паперовий документообіг. Також спроститься реєстрація прав на виконання підготовчих і будівельних робіт, буде переглянута система містобудівного контролю. Водночас відбудеться розмежування повноважень органів державної влади, органів місцевого самоврядування та юридичних осіб.

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal "Перезагрузка ГАСИ"  

Интересно о ремонтах: на что обратить внимание, выбирая автоматику для распашных ворот 

Источник:
minregion
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Перезагрузка ГАСКа
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 июня 2021 г.
1231
Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов розповів про підготовку ключових законопроєкті...
29 июня 2021 г.
5328
Оголошено конкурс на перші посади у Державній інспекції архітектури та містобудування України. ...
23 июня 2021 г.
3985
КБУ закликає невідкладно скасувати та доопрацювати постанову «Про відновлення дії деяких ...
16 июня 2025 г.
2736
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2528
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2989
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
6345
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
Вчера
4593
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
Вчера
6464
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Сегодня
2731
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
407
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2978
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация