РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.655 EUR: 50.312
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.300 43.900 43.655
EUR 49.800 50.800 50.312
USD 43.450 43.950 43.655
EUR 50.050 50.751 50.312
Новость

Відеоінструкція: як подати Повідомлення про початок будівельних робіт в паперовому вигляді через ЦНАП

У Державній інспекції архітектури та містобудування України розробили відеоінструкцію із заповнення та подання заяв і документів в ДІАМ у паперовому вигляді та через портал «ДІЯ»
5729
10 ноября 2021 г.


Подача повідомлення про
початок будівельних робіт


Як подати Повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта в паперовому вигляді через ЦНАП:

 ⁃ де знайти такий бланк повідомлення;

 ⁃ як його заповнити та, на що звернути особливу увагу;

 ⁃ як подати його в ДІАМ через ЦНАП, перевірити статус його розгляду та інше. 

Звертаємо увагу, якщо об’єкт будівництва знаходиться на території, де повноваження здійснює орган державного архітектурно-будівельного контролю при органі місцевого самоврядування, то повідомлення треба подавати саме в такий орган, і його найменування вказувати в бланку повідомлення.

За посиланням можна ознайомитись з переліком таких органів та населеними пунктами, де вони здійснюють повноваження – https://bit.ly/3qfVLEg& 

Також наголошуємо, що найкращий спосіб подання повідомлення та інших документів – через портал «ДІЯ». Це зручно та швидко, адже Повідомлення, подані в такий спосіб ДІАМ реєструє в день їх подання. 

Відеоінструкція: як подати Повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта в паперовому вигляді через ЦНАП.

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта ( .docx , 44.60 Кб )

 

Цікаво про ремонти: як чистити і доглядати за дерев'яними поверхнями всередині приміщення

Источник:
diam
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
СТАТЬИ И ОБЗОРЫ
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 ноября 2021 г.
9798
Власники майна автоматично отримуватимуть право власності на ділянку, де розташована їхня будівля...
09 ноября 2021 г.
9326
Ймовірне банкрутство другого найбільшого девелопера Піднебесної здатне розпочати кризу нерухомо...
02 ноября 2021 г.
18804
В Україні близько половини будинків мають найнижчий клас енергоефективності, а будівельна галузь ств...
16 марта 2026 г.
7315
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3629
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3431
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
02 апреля 2026 г.
1392
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2561
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2247
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!