РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

Не время отказываться от атомной энергетики

Президент Петр Порошенко заявил, что Украина не будет отказываться от атомной энергетики.
1999
29 апреля 2016 г.
Чернобыль, спецтема, Build Portral



Порошенко, президент Украины, Петр Порошенко

Во время посещения Чернобыльской АЭС во вторник, 26 апреля, Президент Украины Петр Порошенко заявил, что Украина не откажется от атомной энергетики. «Ясно, что ни сегодня, ни завтра Украина, диверсифицируя поставки энергоносителей, и борясь за энергетическую независимость, не сможет отказаться от атомной энергетики» - объяснил он.

«Но в то же время мы должны думать о новых технологиях и новых альтернативах на традиционные источники энергии, об увеличении энергоэффективности. Вопрос энергосбережения, кстати, сразу после праздников, будет обсуждаться на Национальном совете реформ, и о сотрудничестве в этом направлении мы сегодня также говорили с президентом ЕБРР», - добавил президент.


Справка: В настоящее время в Украине существует 15 энергоблоков: шесть на Запорожской АЭС (крупнейшая станция в Европе), четыре на Ровенской АЭС, три на Южноукраинской АЭС и два на Хмельницкой АЭС.


Источник: economics.lb.ua

28 апреля 2016 г.
2365
ЕС надеется, что Укрытие-2 на ЧАЭС достроят до конца 2017 года....
27 апреля 2016 г.
2279
На заседании Ассамблеи доноров «Счета ядерной безопасности» достигнута договоренность о ...
29 апреля 2016 г.
2012
Порошенко постановил создать Чернобыльский заповедник. Радиационно-экологический биосферный заповедн...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2715
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3945
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6374
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
841
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
464
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
02 мая 2025 г.
908
Якими є переваги модульних містечок і які види споруд можна в них запланувати...
11 апреля 2025 г.
2000
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1521
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
602
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
779
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!