РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.781 EUR: 50.821
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.500 44.100 43.781
EUR 50.100 51.100 50.821
USD 43.670 44.039 43.781
EUR 50.350 51.010 50.821
Новость

Мінкульту доручили вирішити, що робити з Аркою дружби народів

Кабмін доручив Мінкульту та КМДА визначити подальшу долю Арки дружби народів
1985
21 февраля 2022 г.


Як використовувати
Арку дружби народів


Кабінет міністрів доручив Мінкульту та КМДА визначитися, як у подальшому використовувати Арку дружби народів, ідеться в протоколі наради в Кабміні.

Мають створити робочу групу, яка вирішить долю пам’ятки «Монумент на ознаменування возз’єднання України з Росією». До групи ввійдуть також співробітники Українського інституту національної пам’яті.

Крім того, у Києві планують створити Меморіал українських героїв. Міська адміністрація має запропонувати місце для розташування меморіалу й разом із міністерствами й УІНП розробити проєкт концепції.

Арка дружби народів була встановлена в 1982 році як монумент на честь «об’єднання України з Росією». Так називалась угода, яку ухвалили на Переяславській Раді в 1654-му.

У 2018-му активісти та правозахисники закріпили на арці наклейку у вигляді тріщини на знак підтримки політв’язнів, які перебувають у Росії й окупованому Криму.

«Арка дружби народів – це пам’ятник тоталітаризму. Цю тріщину ми присвячуємо проблемі війни, захоплення територій, проблемі утримування українських політв’язнів», – розповів один з ініціаторів акції Володимир Кузнецов.

  Интересно узнать: как снести старый дом
Источник:
the-village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
21 февраля 2022 г.
4868
Путепровод в поселке Делятин - самое сложное искусственное сооружение на дорогах области....
18 февраля 2022 г.
3209
Забудовник мусить знести 185 вілл, чотиризірковий готель, поле для гольфу і причали для яхт - всі об...
18 февраля 2022 г.
11441
Всесвітньо відома компанія Disney відтепер буде створювати не тільки тематичні парки. Шанувальникам ...
16 марта 2026 г.
7303
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3611
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3421
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
1363
Подія стане платформою для діалогу про ключові механізми відбудови України - від фінансування до реа...
26 марта 2026 г.
2542
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2233
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!