РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.259 EUR: 48.174
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.259
EUR 40.000 41.000 48.174
USD 41.200 41.601 41.259
EUR 47.940 48.539 48.174
Новость

"План Маршала" дозволить Україні зробити ривок розвитку у 50 років

"План Маршала" для України може включати 100 – 200 мільярдів євро. Перша цифра уже задокументована і вона, на превеликий жаль, постійно росте через зростання масштабів завданих нам збитків
1047
29 марта 2022 г.



Операція "Відродження"


План з відбудови України може слугувати додатковим аргументом прийняття нас до Євросоюзу, позаяк європейцям буде тоді простіше інвестувати у наше відновлення.

За словами депутата Безгіна, з нашого боку вже ведеться робота над планами відбудови, залучення та розподілення коштів між населеними пунктами. 

На додаток, ці гроші планують залучити й до фінансування стратегій розвитку всіх громад, щоб ми не лише відбудувалися, а й зробили ривок у 50 років, максимально наблизившись таким чином до Єврозони за рівнем та якістю життя.

"Це має відбутися після того славетного дня перемоги, на який ми всі дуже чекаємо".

Поможет быстро обеспечить жильем: новая технология строительства позволяет возводить дома всего за 7 дней



Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
24tv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 марта 2022 г.
1562
Мер Віталій Кличко повідомив про зміну комендантської години у Києві та області...
28 марта 2022 г.
1077
В настоящее время в рамках проекта не осуществляется оценка общих потерь экономики, включающих не то...
28 марта 2022 г.
1102
Штат Geberit насчитывает 12 тысяч сотрудников в 50 странах мира...
13 августа 2025 г.
3007
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
66095
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3293
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Сегодня
10540
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
8489
Церкву, як очікується, зустрічатимуть на вулицях тисячі людей, серед яких буде король Карл XVI Густа...
15 августа 2025 г.
524
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
05 августа 2025 г.
1200
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2948
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2049
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!