РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.840 EUR: 50.486
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.470 44.070 43.840
EUR 49.900 50.900 50.486
USD 43.630 44.045 43.840
EUR 50.310 51.010 50.486
Новость

Підірваний у перші дні наступу російських військ: на Житомирській трасі відновили зруйнований міст

Новий міст спростить логістику вантажів у напрямку Києва
2548
30 мая 2022 г.


Відновлено міст
у селі Стоянка


У суботу, 28 травня, на Київщині відкрили відновлений міст через річку Ірпінь на трасі М-06 у селі Стоянка. Він був зруйнований у перші дні наступу російських військ. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

З 18 квітня там працювала тимчасова насипна переправа, якою не пускали великоваговий транспорт, тому вантажівкам доводилося робити велике коло. Новий міст спростить логістику вантажів у напрямку Києва.

"Сьогодні ми відкрили лівий проїзд на дорозі міжнародного значення М-06 Київ – Чоп біля Стоянки і відновили рух трасою для вантажного автотранспорту. Менше двох місяців знадобилося дорожниками, аби на залишках старих конструкцій звести тимчасову прогонову споруду, облаштувати монолітну плиту прогонової будови та покласти шар асфальтобетону. На дорозі поновлено розмітку та встановлено відповідні дорожні знаки", – написав Кубраков.

Правий проїзд зруйнованого мосту планують побудувати до початку зими.

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal

Источник:
news
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 мая 2022 г.
3343
Меморіал захисникам Маріуполя пропонують побудувати подібно до Люксембурзького американського кладов...
27 мая 2022 г.
6520
Список безпечних для відвідування парків Києва...
26 мая 2022 г.
3242
Російські пропагандисти публікують фото зруйнованого ресторану і називають це заводом «Мотор-С...
16 марта 2026 г.
7267
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
12 марта 2026 г.
3581
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
14 января 2026 г.
3404
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
26 марта 2026 г.
2483
26 березня 2026 року у Києві, в КВЦ «Парковий», відбудеться Інвестиційно-будівельний кон...
17 марта 2026 г.
2211
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация