РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.629 EUR: 47.903
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.629
EUR 40.000 41.000 47.903
USD 41.370 41.831 41.629
EUR 47.420 48.221 47.903
Новость

Розширено перелік товарів критичного імпорту: «Рууккі Україна» повідомили про важливе рішення уряду

Відтепер «Рууккі Україна» може імпортувати сировину з Фінляндії  задля забезпечення клієнтів високоякісною продукцією
3543
21 июня 2022 г.


Уряд та Міністерство економіки перебувають в постійному діалозі з бізнесом та розглядають їхні запити щодо розширення переліку товарів критичного імпорту. Саме тому список товарів критичного імпорту постійно переглядається для того, аби забезпечити вітчизняну промисловість устаткуванням та сировиною. І завдяки нашим зусиллям, Урядом внесені зміни у список від 07.06.2022 та додана позиція

7210 70 80 00 Прокат плоский з вуглецевої сталі завширшки 600 мм або більше, плакований, з гальванічним або іншим покриттям: пофарбований, лакований або покритий пластмасою: інший.

Це означає, що наразі продукція зі сталі з полімерним покриттям потрібна державі в умовах воєнного часу задля відновлення об’єктів інфраструктури та житлових будівель.

Для нашої компанії «Рууккі Україна» це дуже важливе рішення, адже відтепер ми можемо імпортувати сировину з Фінляндії задля забезпечення наших клієнтів високоякісною продукцією.

Нагадуємо, що наш бізнес поступово відновив свою активність і  виробництво регулярно виготовляє та відправляє продукцію в безпечні регіони України.

Посилання на постанову

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-u-dodatok-do-po-673

 

Джерело: «Рууккі Україна»
Інформацію опубліковано на правах реклами
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости компаний *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
20 июня 2022 г.
2552
На заводі КЕРАТЕРМ під Києвом вийшли перші керамічні блоки і компанія буде працювати на всіх потужно...
17 июня 2022 г.
2298
Виробник бетонних виробів Золотой Мандарин анонсував появу нової продукції на виставочному майд...
15 июня 2022 г.
1719
Терміни виробництва та доставки обговорюються в індивідуальному порядку, в залежності від умов та си...
16 июня 2025 г.
2738
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2528
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
6356
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
Вчера
4595
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
Вчера
6465
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Сегодня
2734
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
408
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2979
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация