РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.259 EUR: 48.174
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.259
EUR 40.000 41.000 48.174
USD 41.200 41.601 41.259
EUR 47.940 48.539 48.174
Новость

Британія підписала з Україною план дій з відновлення пошкодженої війною транспортної інфраструктури

Британія надасть Україні експертну підтримку й обладнання для відновлювальних робіт
2978
26 августа 2022 г.


Відновлення транспортної
інфраструктури України


Міністерство транспорту Великої Британії й Міністерство інфраструктури України підписали угоду про план дій з відновлення пошкодженої війною української транспортної інфраструктури. Про це повідомляється на сайті британського уряду.

Згідно з документом, Британія надасть Україні експертну підтримку й обладнання для відновлювальних робіт.

Експертна підтримка стосуватиметься реконструкції аеропортів, злітно-посадкових смуг і портів. Також йдеться про навчання українського персоналу аеропортів, авіадиспетчерів і служб авіаційної безпеки.

У рамках домовленостей Британія направить п'ять ремонтно-бригадних груп для відновлення транспортних шляхів, якими йде експорт української сільгосппродукції.

Міністр транспорту Британії Грант Шаппс також уточнив, що буде витрачено 10 млн фунтів стерлінгів для Укрзалізниці, про які було оголошено на саміті G7. Зокрема, на ці гроші буде закуплено обладнання для ремонту мостів і прокладання тунелів, ремонтні інструменти та понад 120 транспортних контейнерів для перевезення зерна.

"У Великій Британії працюють одні з найкращих у світі експертів із транспорту, і обмін ними з Україною не тільки допоможе українцям відновитися, а й підвищить авторитет британського бізнесу в глобальному масштабі", – прокоментував міністр Шаппс.

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник:
biz
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
24 августа 2022 г.
7526
Автори проєкту запевняють, що технологія «Будинок Хоббіта» вже пройшла необхідні випробу...
24 августа 2022 г.
1394
Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс на другому саміті Кримської платформи 23 серпня заявив про підтри...
24 августа 2022 г.
1841
Україна подала документ, який визначає потреби, пов'язані з оновленням критичної інфраструктури післ...
13 августа 2025 г.
3007
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
66095
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3293
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Сегодня
10539
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Сегодня
8488
Церкву, як очікується, зустрічатимуть на вулицях тисячі людей, серед яких буде король Карл XVI Густа...
15 августа 2025 г.
524
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
05 августа 2025 г.
1200
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2948
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2049
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!