РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.724 EUR: 49.176
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.724
EUR 40.000 41.000 49.176
USD 41.500 41.999 41.724
EUR 48.850 49.500 49.176
Новость

Поляки навчатимуть українців швидко і якісно відбудовувати понищену інфраструктуру

Наразі невідомо, чи буде найбільший гравець польського будівельного ринку реалізовувати проєкти в Україні.
3245
16 сентября 2022 г.


Допомога у відбудові України


Група Budimex, що є лідером на будівельному ринку Польщі, намагатиметься допомогти у відбудові зруйнованої інфраструктури України, здійснюючи підготовку відповідних українських спеціалістів.

Як передає Rynek infrastruktury, про це під час Економічного форуму в Карпачі (Польща) розповів директор з будівництва інфраструктури Budimex Цезарій Лисенко.

За його словами, декілька тижнів тому керівництво Budimex зустрілося в Києві з представниками українського уряду. "Нас попросили зробити одне: навчити українців будувати так само швидко і якісно, ​​як це роблять у Польщі", - повідомив представник компанії.

"Ми вже шукаємо українців, які навчаються у польських університетах, яких гостинно запрошуємо до нашої компанії. Ми покажемо їм практичну, а не теоретичну картину наших проєктів", - заявив про наміри компані Цезарій Лисенко. Він зазначив, що молоді українці зможуть ознайомитися з відповідними інструментами, які використовуються на різних етапах будівельних робіт, навчитися відповідним технологіям тощо. Підготовка спеціалістів триватиме протягом року.

Однак, чи заходитиме Budimex на український ринок, поки невідомо. "Це залежить тільки від України. Якщо в нас буде потреба, то, очевидно, так (компанія братиме участь в інвестиційних проєктах в Україні. - ред.)", - сказав топ-менеджер.

Цікаво про ремонти: що варто знати про монтаж систем автономного опалення?

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 сентября 2022 г.
1301
Україна отримала перші виплати з пакету термінових заходів Ukraine Solidarity Urgent Response, сума ...
16 сентября 2022 г.
5150
Також є допомога із забезпеченням альтернативними джерелами живлення...
15 сентября 2022 г.
1322
Учасники зустрічі Міністрів просторового розвитку країн “Великої Сімки” засуди...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2557
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3025
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1429
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7065
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3044
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
475
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3089
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!