РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.969 EUR: 51.501
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.969
EUR 50.850 51.850 51.501
USD 43.760 44.220 43.969
EUR 51.260 51.800 51.501
Новость

Для відбудови України буде створено Фонд ліквідації наслідків збройної агресії

Фонд наповнюватимуть за рахунок коштів, отриманих від примусового вилучення майна рф та її резидентів в Україні
3495
07 октября 2022 г.


Створення Фонду ліквідації
наслідків збройної агресії


Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 8027, який передбачає створення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Наразі негайного відновлення потребують пошкоджені 1463 об’єкти житлово-комунального господарства, 829 закладів освіти, 301 медичний заклад, 3838 житлових будинків. Гроші на це надходитимуть з Фонду», – заявила Шуляк.

Вона пояснила, що Фонд наповнюватимуть за рахунок коштів, отриманих від примусового вилучення майна рф та її резидентів в Україні.

«Це дозволить фінансувати будівництво та ремонт цивільних споруд, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, ремонт будівель для переселенців, закупівлю транспорту для шкіл, медзакладів та комунальних підприємств», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Голова партії додала, що кошти Фонду також використовуватимуть на придбання готового житла для тих, хто залишився без домівки через російські обстріли, на роботу центрів ветеранського розвитку та фінансування їхніх проєктів.

 

Цікаво про ремонти: дізнайтесь про переваги нової антикорозійної емалі ТМ BAYRIS

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
sluga-narodu
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
07 октября 2022 г.
3012
Український уряд розраховує за рахунок конфіскованих російських активів, зокрема Міжнародного резерв...
06 октября 2022 г.
2627
Спеціальний двоповерховий тимчасовий міст встановлено через річку Росава на автодорозі Р-10...
05 октября 2022 г.
4280
До роботи над Генпланом залучили міжнародних фахівців, зокрема й британських архітекторів на чолі з ...
Вчера
3866
Муніципальне орендне житло залишатиметься у власності громад, не підлягатиме приватизації чи перепро...
12 мая 2026 г.
2651
За три роки дії програми єВідновлення компенсації за пошкоджене та знищене житло отримали 196 067 ро...
16 марта 2026 г.
7593
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1152
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация