РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.971 EUR: 51.642
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.971
EUR 50.950 51.950 51.642
USD 43.780 44.238 43.971
EUR 51.250 51.800 51.642
Новость

Дерусифікація Києва: Київрада перейменувала ще 11 вулиць столиці

У столиці вже перейменували 204 міських об’єкти
4905
11 ноября 2022 г.


Київрада дерусифікувала
ще 11 вулиць


Депутати Київради на засіданні 10 листопада перейменували ще 11 вулиць, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив після засідання Київської міської ради.

«Процес дерусифікації у столиці триває. І це важливо. Особливо під час варварської війни, якою росія намагається знищити Україну. Ми повинні назавжди позбавитися символів і назв, пов’язаних з країною-агресором», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що у столиці вже перейменували 204 міських об’єкти. Так, наприкінці жовтня Київрада підтримала перейменування понад 40 вулиць, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим. На початку вересня – близько 40 вулиць. Зокрема, й вулицю Московську в центрі міста – на вулицю Князів Острозьких. А наприкінці серпня депутати перейменували 95 київських вулиць, площ та провулків.

На вчорашньому засіданні Київради ухвалили нові назви ще 11 міських об’єктів. Зокрема, перейменували наступні об’єкти.


У Деснянському районі:

  • вулицю Біломорську – на вулицю Катерини Гандзюк;
  • вулицю Магнітогорську – на вулицю Якова Гніздовського.


У Голосіївському районі:

  • вулицю Ломоносова – на вулицю Юлії Здановської.


У Подільському районі:

  • вулицю Північно-Сирецьку – на вулицю Віктора Некрасова.


У Дніпровському районі:

  • бульвар Праці – на бульвар Івана Котляревського;
  • вулицю Генерала Карбишева – на вулицю Ірини Бекешкіної;
  • вулицю Челябінську – на вулицю Пантелеймона Куліша.



У Печерському районі:
  • вулицю Миколи Гастелло – на вулицю Бусовогірську.


У Солом’янському районі:

  • вулицю Маміна-Сибіряка – на вулицю Вічову.


У Святошинському районі:

  • вулицю Валі Котика – на вулицю Віденську.



У Дарницькому районі:
  • вулицю Іжевську – на вулицю Іжкарську.


Нові назви обирали кияни. На рейтингове електронне голосування загалом винесли 296 об’єктів, які відбирала експертна комісія. Кияни мали можливість проголосувати за назви, яким віддали перевагу, в застосунку «Київ Цифровий». Назви, що отримали найбільшу підтримку, були передані на розгляд та голосування Київради.

 

Цікаво про будівництво: як обрати промислові вентилятори

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Война России против Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 ноября 2022 г.
1814
Стінопис прикрасив фасад 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини та паркан...
08 ноября 2022 г.
6083
Жителі громади, які втратили житло та ВПО зможуть скористатися "банком одягу"...
24 октября 2022 г.
10620
Ворог б'є по критичній інфраструктурі. Українців просять мінімізувати використання електроенергії, а...
Вчера
3849
Муніципальне орендне житло залишатиметься у власності громад, не підлягатиме приватизації чи перепро...
12 мая 2026 г.
2642
За три роки дії програми єВідновлення компенсації за пошкоджене та знищене житло отримали 196 067 ро...
16 марта 2026 г.
7588
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1149
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация