РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.259 EUR: 48.174
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.259
EUR 40.000 41.000 48.174
USD 41.200 41.601 41.259
EUR 47.940 48.539 48.174
Новость

Китай завершив випробування першої у країні швидкісної залізниці, що проходить через море

Рух швидкісних поїздів на новій лінії здійснюватиметься зі швидкістю до 350 км/год
5499
10 февраля 2023 г.


Будівництво високошвидкісної залізничної
лінії Фучжоу-Сямінь-Чжанчжоу


У Китаї завершилися випробування першої у країні трансморської високошвидкісної залізничної лінії Фучжоу-Сямінь-Чжанчжоу. В експлуатацію її буде здано протягом року.

Про це пише Сіньхуа.

Будівництво ВШМ завдовжки 277 км, розрахованої на швидкість 350 км/год, почалося у вересні 2017 року. 

Очікується, що залізниця покращить мережу швидкісних залізниць південно-східного узбережжя та сприятиме з'єднанню Морського Шовкового шляху з міськими кластерами у дельті річки Янцзи та районі Великої затоки, допомагаючи прискорити зростання міст Фучжоу, Сямінь, Чжанчжоу та Цюаньчжоу.

Нова лінія проходить паралельно існуючій залізниці, де швидкість руху обмежена 200 км/год, і перетинає три затоки на південно-східному узбережжі Китаю, включаючи затоку Мейчжоу між міськими округами Путянь і Цюаньчжоу, через яку збудовано перший у Китаї вантовий міст у складі ВШМ, його довжина дорівнює 147 км.

Швидкісна залізниця дозволить скоротити час у дорозі від Сяминя до Пекіна до 9 годин (зараз цю ж відстань можна подолати за 12 годин).

Цікаво дізнатись: опалення Тепломакс - кращий вибір для великих приміщень

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 февраля 2023 г.
8715
Віцепрем'єр-міністр з питань відновлення України додав, що відбудова відбуватиметься на ос...
10 февраля 2023 г.
3214
Компанія повністю і невідкладно зупинила всі корпоративні дії в країні. Vestas визнала витрати ...
10 февраля 2023 г.
15888
Екологічні рішення є незмінним трендом останніх років. Деякі з них настільки витончені, що цілком зд...
13 августа 2025 г.
3009
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
66096
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3294
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Вчера
10542
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
8494
Церкву, як очікується, зустрічатимуть на вулицях тисячі людей, серед яких буде король Карл XVI Густа...
15 августа 2025 г.
525
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
05 августа 2025 г.
1200
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2949
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2049
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!