РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.249 EUR: 48.785
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.249
EUR 40.000 41.000 48.785
USD 41.000 41.480 41.249
EUR 48.250 49.000 48.785
Новость

ЄС виділить понад 7 мільйонів євро на будівництво житла для ВПО у Нововолинську

Проєкт розрахований на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб та відновлення інфраструктури
3369
20 февраля 2023 г.


ЄС надасть Нововолинську
понад 7 мільйонів євро


Інвестиційний комітет Північної екологічної фінансової корпорації (Nordic Environment Finance Corporation, NEFCO) надасть місту Нововолинську 7,1 мільйона євро у рамках грантової програми. Про це повідомив міський голова Борис Карпус.

Проєкт розрахований на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб та відновлення інфраструктури. За словами міського голови, це не лише нагода побудувати багатоквартирний будинок для сімей, у яких війна відібрала все. Це розвиток місцевої інфраструктури та наповнення місцевого бюджету.

Новий житловий комплекс збудують у п'ятому мікрорайоні Нововолинська.



Цікаво дізнатись: як обігріти приміщення з великою кубатурою

Читайте більше новин про відновлення зруйнованого житла у спецтемі на Build Portal

Источник:
life
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 февраля 2023 г.
7713
Влада планує відновити всі шість зруйнованих житлових будинків...
14 февраля 2023 г.
8969
Масштаби руйнацій українського житлового фонду є безпрецедентними й не існує актуального світового д...
14 февраля 2023 г.
3825
Допомогу надали завдяки Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців. Матеріали надают...
13 августа 2025 г.
3563
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189657
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3546
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
2746
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 сентября 2025 г.
2236
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами ...
05 августа 2025 г.
1573
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та розширене засідання Ради директорів КБУ відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация