РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.969 EUR: 51.501
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.969
EUR 50.850 51.850 51.501
USD 43.760 44.220 43.969
EUR 51.260 51.800 51.501
Новость

Одним з викликів війни є утилізація будівельного сміття – заступниця генсека ООН

Проблема утилізації такого сміття стає набагато актуальнішою в умовах конфлікту і не входить до звичайних навичок екологічних інспекторів
2700
22 марта 2023 г.


Утилізація уламків будівель -
один з викликів війни


У Програмі ООН з довкілля намагаються працювати з урядом України з питання утилізації будівельного сміття, яке стає особливо гострим під час війни.

Про це сказала заступниця генерального секретаря ООН, виконавча директорка Програми ООН з довкілля Інгер Андерсен.

«Уряд уже працює над сортуванням частини цих уламків. У них є кілька дробарок, щоб можна було використовувати бетон для будівництва доріг тощо. Але утилізація уламків є проблемою в ситуації руйнування. Це виклик, коли землетрус, і це виклик, коли війна. Це те, над чим ми намагаємося працювати з урядом, щоб підтримати», - зазначила вона.

Андерсен зауважила, що зруйнований будинок складається з різного ряду компонентів, а серед уламків можуть бути ртуть і світлодіоди; у складі багатьох старих дахів в Україні є азбест.

Виконавча директорка підкреслила, що проблема утилізації такого сміття стає набагато актуальнішою в умовах конфлікту і не входить до звичайних навичок екологічних інспекторів. «Вони зіткнулися з цим викликом раптово. Тому дуже важливо працювати з ними та гарантувати, що вони мають компетенцію для вирішення такого питання», - додала Андерсен.

Цікаво дізнатись: як підібрати надійний блок безперебійного живлення

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 марта 2023 г.
7787
Агентство відновлення ухвалило рішення про повноцінну відбудову ще до завершення війни для того, аби...
20 марта 2023 г.
7086
Житлові комплекси відновлено в межах програми «ВідновиДІМ». Важливо, що відновлення цих ...
20 марта 2023 г.
2097
Малі модульні реактори – новітня технологія, яка розглядається як можлива альтернатива дл...
13 мая 2026 г.
3878
Муніципальне орендне житло залишатиметься у власності громад, не підлягатиме приватизації чи перепро...
12 мая 2026 г.
2652
За три роки дії програми єВідновлення компенсації за пошкоджене та знищене житло отримали 196 067 ро...
16 марта 2026 г.
7594
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
28 апреля 2026 г.
1152
28 квітня 2026 року видання Prof Build за підтримки Конфедерації будівельників України проведе закри...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: запрошуємо на професійну програму «Девелопмент нерухомості»
Програма створена для фахівців ринку нерухомості, які прагнуть розвинутися, систематизувати знання та отримати практичні інструменти для роботи в девелопменті в нерухомості
Бізнес-центр «Eco Business Hub»
5
ноября
5 місяців
необходима регистрация