РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.076 EUR: 50.144
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.076
EUR 40.000 41.000 50.144
USD 42.890 43.284 43.076
EUR 49.930 50.651 50.144
Новость

У Норвегії спроєктовано школу, яка повністю забезпечує себе відновлювальною енергією (ФОТО)

Над створенням школи працювали не тільки архітектори, а й учителі та учні
7874
15 июня 2023 г.


Школа, яка повністю
забезпечує себе енергією

У норвезькому місті Дребак спроєктували школу, яка повністю живиться від відновлювальної енергії. Це проєкт місцевого архітектурного бюро Snohetta.

Над створенням школи працювали не тільки архітектори, а й учителі та учні. Архітектурне бюро Snohetta отримало замовлення на проєкт середньої школи ще у 2015 році.

Це прямокутна будівля поблизу узлісся. Відкрита ігрова зона розташована прямо посеред природного середовища.

Корпус будівлі зʼєднали кутовою плитою, на якій розташована сонячна панель. Її розмістили в такий спосіб, щоби отримувати якомога більше сонячної енергії. Розташування сонячної плити також створює простір для зовнішніх і внутрішніх амфітеатрів. Матеріали, які використовували для будівництва, мають низький вміст вуглецю.

Школа має близько 900 м2 опалювальної площі. Утім, потреба в енергії становить менше чверті від рівня для шкіл такого ж розміру.




Цікаво про будівництво: представилено "кристалічну технологію" для захисту та гідроізоляції бетону

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
the-village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 июня 2023 г.
5171
Які повноваження будуть у місцевої влади після ухвалення нового закону про містобудівну реформу?...
14 июня 2023 г.
2913
Лише 28% державних службовців працюють вдома, у приватному секторі – 15-30% працівників....
21 ноября 2025 г.
3767
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3820
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
4128
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
08 января 2026 г.
1246
20 січня 2026 року відбудеться презентація законопроєктів №13414 та №13415, які пропонують механізм ...
18 декабря 2025 г.
1697
18 грудня 2025 року у Києві, в Hyatt Regency Kyiv, відбудеться церемонія Ukrainian Building Awards 2...
11 декабря 2025 г.
2271
11 грудня відбудеться IBUILD 2025, де відзначимо кращих представників будівельної галузі - компанії,...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!