РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.316 EUR: 48.174
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.316
EUR 40.000 41.000 48.174
USD 41.100 41.490 41.316
EUR 47.700 48.499 48.174
Новость

Будівництво в Євросоюзі за підсумками червня скоротилось на 0,6% м./м.

У порівнянні з травнем 2022-го показник залишився незмінним
2059
31 августа 2023 г.


Будівництво в ЄС


Виробництво в будівельному секторі Європейського союзу за підсумками червня 2023 року скоротилось на 0,6% у порівнянні з попереднім місяцем. Про це свідчать дані Eurostat.

Порівняно з травнем 2022-го у травні поточного року сезонно скориговане виробництво у будівництві ЄС залишилось незмінним.

Серед країн ЄС найбільше місячне зниження будівництва зафіксоване в Німеччині (-2,8% м./м.), Франції (-2,5%), Люксембурзі та Словаччині (по -1,4%). Найбільше зростання спостерігалось в Румунії (+3,6% м./м.), Чехії (+2,5%) та Швеції (+3%).

Будівництво інженерних споруд в ЄС за місяць скоротилось на 0,9% м./м., та 1% р./р., а зведення будівель (житлових і нежитлових) – збільшилось на 0,5% м./м., та на 4,6% р./р.

Нагадаємо, за підсумками травня поточного року виробництво у будівельному секторі ЄС скоротилось на 0,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2022-го. Будівництво інженерних споруд зросло на 3% р./р., а зведення нежитлових та житлових будівель зменшилось на 0,9% р./р.

Стагнація будівельного сектору ЄС негативно впливає на попит і настрої на внутрішньому ринку довгого прокату. З кінця 2020 року будівництво в Євросоюзі знаходилось у тривалому періоді відновлення завдяки значній державній підтримці, що стимулювало попит на сталеву продукцію, але з початку цього року, як зазначають металурги, європейський будівельний сектор страждає через макроекономічні проблеми та невизначеність на ринку.

За прогнозами Eurofer, у 2023 році обсяги будівництва в ЄС скоротяться на помірні 0,5% і відновляться до + 0,7% у 2024-му.


Цікаво про будівництво:
 читайте про сучасні рішенні з утеплення фасаду будинку


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
gmk
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 августа 2023 г.
9316
Місто злиднів є домом для понад 40 тисяч мешканців, як корінних аргентинців, так і мігрантів із інши...
31 августа 2023 г.
16598
У Малайзії будують приватне місто на штучних островах з багатоповерхівками під назвою Forest City. Н...
31 августа 2023 г.
2322
Внаслідок ракетних обстрілів частину виробництв пошкоджено або знищено, ще низка підприємств опинила...
22 сентября 2025 г.
3415
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
13 августа 2025 г.
3676
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
12 сентября 2025 г.
189892
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
17 сентября 2025 г.
3002
September Fest — головний міський урбан фестиваль цієї осені, де поєднуються архітектура, куль...
05 августа 2025 г.
1724
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ та круглий стіл на тему «Зелені навички для відновлення України: діалог влади та бізнесу» відбудуться 08 жовтня 2025 року!
Під час BUSINESS DAY КБУ будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
8
октября
необходима регистрация