РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.259 EUR: 48.174
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.259
EUR 40.000 41.000 48.174
USD 41.200 41.601 41.259
EUR 47.940 48.539 48.174
Новость

В Києві запустили програму оренди квартир із викупом

Для оренди з можливістю викупу пропонують уже збудовані та введені в експлуатацію квартири
2355
20 февраля 2024 г.

Оренда квартир
із викупом

КП «Фінансова компанія «Житло-інвест» запустило програму оренди квартир з правом викупу строком до десяти років «Domivka+. Орендуй та купуй».

Кожен охочий може взяти участь у програмі. Для учасників бойових дій й їхніх сімей, а також внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на квартирному обліку в Києві (облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов), орендна плата буде вдвічі меншою.

Що вигідніше: оренда чи купівля власного житла - результати дослідження (ІНФОГРАФІКА)

Для оренди з можливістю викупу пропонують уже збудовані та введені в експлуатацію квартири. Їхня оцінкова ринкова вартість залишатиметься незмінною протягом усього часу дії договору та фіксованою у гривнях. Ціну житла ділитимуть на період дії договору: суму орендар має сплачувати щомісячно.

Крім цього, за програмою учасник щомісячно має сплачувати орендну плату й комунальні платежі. Одноразово треба також сплатити накопичувальний платіж за перший та останній місяці, а також резерв непередбачених витрат (3%). Щорічно – страховий платіж.


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від "БІГ-СІТІ ЮА"


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
16 февраля 2024 г.
4404
Цього року планують суттєво розширити спектр цифрових рішень для містобудівної сфери. Також,&nb...
16 февраля 2024 г.
3930
Крім того, планують розвиток Чорнобильського біосферного заповідника та туристичної інфраструктури...
16 февраля 2024 г.
3071
У структурі експортних перевезень за січень 2024 року перше місце посідають зернові вантажі, на друг...
13 августа 2025 г.
3009
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
66096
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3294
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
Вчера
10542
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
8494
Церкву, як очікується, зустрічатимуть на вулицях тисячі людей, серед яких буде король Карл XVI Густа...
15 августа 2025 г.
525
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
05 августа 2025 г.
1200
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2949
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2049
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!