РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.340 EUR: 48.306
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.340
EUR 40.000 41.000 48.306
USD 41.200 41.601 41.340
EUR 48.120 48.771 48.306
Новость

Україна підписала з Японією 56 документів про співпрацю та відбудову

Серед них міжурядові угоди, меморандуми, домовленості між бізнесами та представниками місцевої влади
2751
20 февраля 2024 г.

Співпраця з Японією

Під час Конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо було підписано 56 документів про співпрацю між Україною та Японією.

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграмі.

«56 документів підписали представники України та Японії в межах Конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо. Серед них міжурядові угоди, меморандуми, домовленості між бізнесами та представниками місцевої влади», - поінформував він.

За словами Шмигаля, було підписано міжурядову конвенцію про уникнення подвійного оподаткування, що надзвичайно важливо для японського бізнесу, який планує нові проєкти в Україні.

Водночас було підписано більше десятка домовленостей про підтримку відбудови України з потужними японськими організаціями: JICA, JETRO, Експортно-кредитним агентством NEXI та Японським банком міжнародного співробітництва.

Крім того, сторони підписали грантові угоди щодо реалізації програм відновлення, а також низку документів між Міністерством аграрної політики України та японськими компаніями, які передбачають надання Україні різної сільгосптехніки та обладнання.

«Міжурядовий меморандум про співробітництво у сфері освіти та технологій. Японія один із лідерів у цих сферах. Важливо побудувати справжнє партнерство», - підкреслив глава уряду.

Він додав, що Нафтогаз та Японія домовилися про спільний проєкт у сфері вітроенергетики, а оператор газотранспортної системи України підписав Меморандум щодо підготовки до модернізації газокомпресорних станцій. Підписано й інші документи у сфері енергетики, телекомунікацій, інфраструктурного будівництва та екології.

«Японія вже показала лідерство щодо фінансової підтримки України. Тепер Японія має стати одним з лідерів українського відновлення та інвестицій в нашу економіку», - резюмував Шмигаль.


Цікаво про будівництво:
 Лінійне водовідведення в Україні від "БІГ-СІТІ ЮА"


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2024 г.
2141
Є сім основних секторів, в яких зосереджений інтерес польських підприємців. Але найбільша ...
19 февраля 2024 г.
2258
ЄБРР та уряд Італії надають Україні позику на відновлення й модернізацію гідроенергетики. Кошти...
16 февраля 2024 г.
2381
Йдеться про майже 23 тисячі житлових будинків, 685 шкіл і дитячих садків, 390 лікарень та соціальних...
13 августа 2025 г.
2998
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
59275
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3289
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
15 августа 2025 г.
518
Застосування численних матеріалів є чудовим способом упорядкувати різні зони та об'єкти. Один і той ...
15 августа 2025 г.
7579
Бетонний моноліт наче виростає зі скелі. Під час будівництва не постраждало жодне дерево....
13 августа 2025 г.
5512
Будівля виглядає як художня інсталяція завдяки оптичним ілюзіям. Взагалі у дизайні використано ...
05 августа 2025 г.
1194
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
2943
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2043
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!