РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

У Мінвідновлення порахували вартість будівництва квадратного метру житла в Україні: де найдешевше звести будинок

Найдорожчим є будівництво в столиці. Тут ціна за квадратний метр житла сягає показника 25 183 грн.
3497
01 мая 2024 г.

Вартість будівництва
квадратного метру житла

Станом на 1 квітня визначено вартість будівництва квадратного метру житла з урахуванням податку на додану вартість.

Про розрахунки розповідли у Мінвідновлення. 

Найдорожчим є будівництво в столиці. Тут ціна за квадратний метр житла сягає показника 25 183 грн. Передмістя опинилося у рейтингу трохи нижче з показником у 21 519 грн.

Найвищі ціни серед областей – в Харківській та Донецькій області – відповідно 22,64 і 22,63 тисячі гривень.

Найдешевшою областю для будівництва є Кіровоградська. Тут можна спорудити житло за ціною 18,3 тисячі грн. Майже такі самі розцінки є в Закарпатській та Житомирській області – відповідно 18,7 та 18,9 тисячі грн.

Середній показник вартості в більшій частині областей України – не менше 20-21 тисячі грн за квадратний метр.


Цікаво про будівництво:
 як будівельному бізнесу збільшити продажі на 30 % і заощадити 60 годин на місяць: кейси клієнтів NetHunt CRM


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 мая 2024 г.
2812
Підрядник має оцінити їхній стан і міцність, а також виявити ділянки, що мають дефекти й пошкодження...
30 апреля 2024 г.
6496
Понад 300 об’єктів котеджного будівництва стартувало під час війни, 57 з них вже повністю...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2557
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3028
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1429
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7068
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3048
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
476
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3091
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!