Магазини Leroy Merlin у Росії перейменують
Магазини французької мережі Leroy Merlin у Росії перейменують протягом 2024-2025 років
Leroy Merlin продовжить
роботу під новим брендом
Французькі магазини Leroy Merlin у Росії перейменують у Лемана ПРО, повідомляється на сайті ритейлера.
У березні 2023 року французька група ADEO оголосила про рішення передати контроль над усіма російськими магазинами Leroy Merlin місцевому менеджменту. Після цього власником російського ТОВ "Леруа Мерлен Восток" стала компанія з ОАЕ Scenari Holding LP, а саму юрособу перейменували в ТОВ "Ле Монлід".
Тепер компанія оголосила про продовження роботи під новим брендом.
Перші магазини оновлять до кінця 2024 року, а повністю ребрендинг завершиться у 2025-му.
Leroy Merlin – лідер ринку DIY в Росії, перший французький магазин там відкрився ще 20 років тому.
Leroy Merlin, один із найбільших європейських DIY-ритейлерів. Раніше компанія відмовлялася піти з Росії, через що Національне агентство з запобігання корупції додало її до списку міжнародних спонсорів війни (пізніше перелік ліквідували через міжнародний тиск). НАЗК дійшло висновку, що Leroy Merlin – системоутворювальне підприємство, що забезпечує високу дохідну частину бюджету РФ і значне джерело доходів уряду РФ, чим фактично підтримує агресію проти України.

Цікаво про будівництво: XPS STYROPLIT – новий бренд теплоізоляції
Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal
Найбільший у світі виробник будматеріалів Knauf піде з рф після журналістського розслідування щодо с...
Через законодавчі труднощі вихід Wienerberger з російського ринку затягнувся на два роки...
На відміну від багатьох інших компаній, METRO вирішила не залишати ринок агресора після початку повн...
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Данське архітектурне бюро CEBRA працює над створенням нового офісного простору для дизайнерської ком...
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
- Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
- Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.