РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.790 EUR: 48.347
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.790
EUR 40.000 41.000 48.347
USD 41.500 41.999 41.790
EUR 47.900 48.750 48.347
Новость официальная

Сонячними панелями планується оснастити 300 лікарень до кінця року - Ляшко

Ляшко наголосив, що пріоритетом уряду є забезпечення кожної адміністративної будівлі та кожного закладу охорони здоров'я альтернативними джерелами енергопостачання
2099
26 августа 2024 г.

Сонячні панелі встановлять у 300 лікарнях до кінця року

В Україні понад 90 закладів охорони здоров'я оснащені сонячними панелями, до кінця року уряд планує забезпечити альтернативними джерелами енергії до 300 медзакладів.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час години запитань до уряду у Верховній Раді, пряму трансляцію якої вів народний депутат Олексій Гончаренко.

«Сьогодні вже понад 90 закладів повністю забезпечені сонячними панелями з енергонакопичувальними батареями, що дозволяє їм працювати в автономному режимі. У наших планах (оснащення - ред.) як мінімум 300 завершити до кінця цього року. Це в межах роботи з донорами та благодійниками, у межах проєкту HEAL зі Світовим банком, проєкту з Міненергетики «Промінь надії» - встановлення панелей на закладах охорони здоров'я, які дозволяють або повністю забезпечити заклади, якщо ми говоримо про амбулаторії сімейного типу, або частину відділень, зокрема реанімаційні, де споживання найбільше», - сказав очільник МОЗ.

Ляшко наголосив, що пріоритетом уряду є забезпечення кожної адміністративної будівлі та кожного закладу охорони здоров'я альтернативними джерелами енергопостачання.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про встановлення сонячних панелей, установок для зберігання електроенергії на дахах адміністративних будівель. У липні в Україну надійшли шість тисяч сонячних панелей для встановлення у лікарнях п'яти областей.

 Цікаво дізнатись: Індивідуальні рішення для ефективної комунальної техніки на базі Daewoo Trucks 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 августа 2024 г.
2477
Угода буде подовжена до кінця червня 2025 року...
23 августа 2024 г.
3351
Хмарочос матиме 100 поверхів і сягатиме 544 метрів заввишки, що приблизно на 72 метри  вище, ні...
23 августа 2024 г.
1737
Транспортний безвіз із Норвегією діятиме для вантажівок стандарту Євро-5 і вище...
31 июля 2025 г.
3245
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2973
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2889
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
01 августа 2025 г.
5437
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
434
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
Сегодня
925
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Сегодня
2709
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
1996
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!