РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.790 EUR: 48.347
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.790
EUR 40.000 41.000 48.347
USD 41.500 41.999 41.790
EUR 47.900 48.750 48.347
Аналитика

У вересні імпорт бітуму в Україну скоротився на 9%

Найбільші обсяги бітуму постачалися з Литви (4,87 тис. тонн) і Польщі (4,67 тис. тонн)
1883
16 октября 2024 г.

Обсяги імпорту бітуму в Україну

У вересні 2024 року обсяги імпорту бітуму в Україну зменшилися на 9%, до 10,1 тис. тонн, порівняно з серпнем. Це також вдвічі менше, ніж було імпортовано у вересні минулого року.

Про це повідомляє Еnkorr, посилаючись на дані Консалтингової групи "А-95".

Найбільші обсяги бітуму постачалися з Литви (4,87 тис. тонн) і Польщі (4,67 тис. тонн), при цьому компанія Orlen забезпечила 94% імпорту (9,54 тис. тонн). Румунська компанія Vitaro Energy також поставила 0,6 тис. тонн.

Додамо, у серпні імпорт бітуму в Україну зріс у півтора раза. Обсяги поставок збільшилися на 56% і досягли 11,2 тис. тонн. Таке зростання пояснюється сезонним фактором, проте у порівнянні з серпнем минулого року імпорт скоротився на 43%.

Загалом, за перші дев’ять місяців 2024 року загальний імпорт бітуму скоротився на 46%, до 59,4 тис. тонн, що пов’язано зі зменшенням фінансування дорожнього будівництва в Україні.

Варто зазначити, що у 2024 році Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури отримає лише 17,1 млрд грн на програму "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення". У листопаді 2023 року міністр фінансів України Сергій Марченко заявив про те, що у 2024 році всі надходження з державного дорожнього фонду сумі 94,7 млрд грн будуть перенаправлені на потреби оборони.

Зауважимо, у 2023 році на дороги було виділено 58,9 млрд грн.

 Цікаво про будівництво і ремонти: Ліфти та системи зберігання енергії: нові можливості для девелоперів і ОСББ від “Євроформату” і “Глобус Банку” 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
delo
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 октября 2024 г.
2590
Ще менше громадян готові переїздити за кордон у випадку, якщо ситуація з воєнними діями погіршиться...
14 октября 2024 г.
2894
Найбільше шукачів, якщо порівняти із серпнем, прибуло у Хмельницькій, Закарпатській і Волинській, Че...
14 октября 2024 г.
2256
Від початку бета-тестування українці випустили понад два млн карток. Більше мільйона людей бачать ке...
31 июля 2025 г.
3246
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2974
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2889
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
01 августа 2025 г.
5440
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
436
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
Вчера
939
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
Вчера
2726
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
1999
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!