РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.405 EUR: 48.266
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.405
EUR 40.000 41.000 48.266
USD 41.200 41.649 41.405
EUR 47.830 48.530 48.266
Новость

На Київщині відкрили майданчик для екологічної переробки будівельного сміття

Перероблену сировину використовуватимуть повторно у будівництві, а в подальшому торгуватимуть нею.
2630
07 ноября 2024 г.

Майданчик для екологічної переробки будівельного сміття на Київщині

У Бородянці Київської області почав працювати майданчик для екологічної переробки будівельного сміття, повідомляє обласна адміністрація та Інтерфакс-Україна.

Спеціальну техніку для цього надало Японське агентство міжнародного співробітництва JICA. Японські фахівці перевірили лінію перед запуском.

«Це дійсно перший в Україні повноцінний цикл переробки будівельного сміття, згідно з найжорсткішими світовими стандартами. Передбачено все - від азбесто-аналізаторів до систем пилопригнічення, шумоізоляції та генераторів на випадок відсутності електрики. Відпрацьовано підбір і сортування матеріалу для подальшої переробки», - заявив перший заступник голови ОДА Микола Бойко.

На Київщині зараз налічується близько чотирьох тисяч знищених росіянами об’єктів, які потребують повного демонтажу. Зараз будсміття зібрано на 33 тимчасових майданчиках.

У 2025 році заплановано переробити понад 50 тисяч тонн відходів. Отримана сировина буде використовуватися повторно: спершу для основи доріг і наповнювачів для будівельних розчинів.

Спочатку перероблені матеріали будуть використовувати для комунальних проєктів, а в майбутньому, щоб компенсувати витрати бюджету, - продаватимуть комерційним компаніям.

Бородянку обрали, бо нещодавно уряд розширив програму комплексного відновлення цього міста, значно постраждалого від російського вторгнення. Раніше передбачалося 20 пілотних об’єктів, тепер - 78. Частина з цих об’єктів ще потребує демонтажу.

«Саме тому ми розміщуємо цю спецтехніку в Бородянці, будемо демонтувати й одразу переробляти будівельні відходи на цьому майданчику, що значно прискорить процес», - пояснив Бойко.

 Цікаво про будівництво і ремонти: «Три кити» довіри до Ruukki 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 ноября 2024 г.
2589
У ДІАМ розповіли про ключові вимоги та особливості підготовки документів для отримання права на вико...
06 ноября 2024 г.
2006
За даними опитування, з 84% минулого року до поточних 79% знизилась кількість керівників бізнесу, що...
05 ноября 2024 г.
5848
Цей проект значно підвищив ефективність і швидкість, завершуючи роботу набагато швидше, ніж традицій...
13 августа 2025 г.
3223
Інвестиційні проекти, які можна буде компенсувати через власні податки підприємства, мають бути реал...
11 августа 2025 г.
128857
Build Portal зібрав думки будівельної еліти, профільних експертів та представників влади щодо н...
31 июля 2025 г.
3329
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
05 августа 2025 г.
1246
6 серпня відбудеться розширене спільне засідання Ради Будівельної палати України, Профспілки працівн...
05 августа 2025 г.
3010
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
31 июля 2025 г.
2098
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!