РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.764 EUR: 47.645
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.764
EUR 40.000 41.000 47.645
USD 41.500 41.999 41.764
EUR 47.900 48.750 47.645
Новость

IKEA вирішила поки не повертатися в Україну

IKEA припинила роботу в Україна після початку повномасштабного вторгнення росії. У червні 2022 року компанія заявила, що вийшла з ринку рф у відповідь на повномасштабну війну проти України
2905
28 апреля 2025 г.

IKEA не повертаєтсья в Україну через безпекові фактори

Компанія IKEA не може поки повернутися в Україну через безпекові фактори. Таку відповідь отримало AIN.

«Нашим головним пріоритетом для повторного відкриття магазину в Києві є безпека для наших співробітників та клієнтів. Ми також повинні забезпечити наявність усіх інших операційних аспектів, включно з постачанням продукції. Наразі ми не можемо сказати, коли це станеться», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, відкриття магазинів ІКЕА в Україні очікувалось у 2025 році. Про це повідомляв операційний директор ТРЦ Lavina Mall і ТРЦ Blockbuster Mall Дмитро Лашин.

IKEA припинила роботу в Україна після початку повномасштабного вторгнення росії. У червні 2022 року компанія заявила, що вийшла з ринку рф у відповідь на повномасштабну війну проти України. У липні 2023 року власник IKEA продав штаб-квартиру в росії, повідомляли тамтешні видання. 

Водночас днями стало відомо, що IKEA зареєструвала новий товарний знак у росії. Про це йдеться на сайті роспатенту, документи з якого є в розпорядженні AIN. Заявку розглядали з липня 2023 року. Товарний знак реєструвала Inter IKEA Systems B.V. - компанія з групи IKEA, яка займається франчайзингом та розвитком асортименту. Однак у шведській компанії кажуть, що про повернення в рф, а реєстрація є лише спробою захистити інтелектуальну власність на власний бренд по всьому світу.

Товарні знаки реєструють в інших країнах, аби їх не використовували на цих ринках незаконно. росія - не виняток. «У березні 2023 року ми завершили закриття діяльності Inter IKEA Group у цій країні, продавши фабрики IKEA Industry. Це залишається незмінним», - відповіли AIN у компанії.

Раніше з такою ж метою товарний знак у рф зареєструали Gucci та McDondald’s.

 Оптимізація витрат на інженерні системи: що варто знати забудовникам? 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости ритейла
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
31 июля 2025 г.
3190
Документ передбачає залучення приватних інвестицій для швидкого відновлення інфраструктури...
22 июля 2025 г.
2967
Головна зміна - замість окремих тендерів на проєктування і будівництво, держава укладатиме...
16 июня 2025 г.
2884
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
01 августа 2025 г.
5415
Хоча Лукас наполягає, що музей не є святинею, присвяченою “Зоряним війнам”, шанувальника...
29 июля 2025 г.
428
Завтрак — это не только самый первый прием пищи, но и основа для хорошего самочувствия. На наш...
31 июля 2025 г.
1984
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
30 июля 2025 г.
2299
Головна мета зустрічі — консолідація зусиль будівельного бізнесу задля подолання наслідків рос...
22 июля 2025 г.
853
Вже в середу відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості за ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!