Банк | Покупка | Продажа | НБУ |
USD | 39.800 | 40.300 | 41.471 |
EUR | 40.000 | 41.000 | 46.383 |
USD | 41.330 | 41.831 | 41.471 |
EUR | 46.240 | 46.940 | 46.383 |
В Ірпені Київської області завершили капітальний ремонт та ввели в експлуатацію ще одну житлову багатоповерхівку, яка зазнала пошкоджень унаслідок повномасштабного вторгнення в Україну російських військ.
Про це голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник повідомив у Фейсбуці.
Ідеться про 10-12-поверховий будинок загальною площею майже 12 тисяч квадратних метрів, який входить до комплексу «Ірпінські Липки». У ньому – 201 квартира, понад 700 мешканців.
Ремонт тривав із червня 2023 року до квітня 2025-го. Загальна вартість виконаних робіт сягнула 48,3 млн гривень.
Проєкт реалізований за підтримки державної платформи United24.
У будинку забезпечений зручний безбар’єрний доступ для маломобільних мешканців.
«Наше завдання – не просто відбудувати, а зробити краще, ніж було. Люди мають повернутися до своїх рідних домівок», – наголосив голова ОВА.
Він нагадав, що Ірпінь є одним із тих населених пунктів Київської області, які найбільше постраждали під час бойових дій у 2022 році. Місто було зруйноване на 75%, понад десять тисяч людей залишилися без житла.
Загалом в області внаслідок повномасштабної війни пошкоджень зазнали понад 30,8 тис. об’єктів. З них понад 20,3 тис. вже відновлені завдяки міжнародній підтримці та державним програмам.
Фото: facebook. com/mykola.kalashnyk
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.