РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.049 EUR: 50.763
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.049
EUR 40.000 41.000 50.763
USD 42.780 43.281 43.049
EUR 50.650 51.269 50.763
Новость

Служба відновлення повідомила, про обсяги відремонтованих доріг від початку року

Найбільше таких робіт проводяться на прифронтових шляхах - та становлять понад 70% загального обсягу
2578
09 июня 2025 г.

Відремонтовано 1,68 млн м2 дріг

Служби відновлення з початку 2025 року ліквідували 1,68 млн м2 дефектів дорожнього покриття на автошляхах державного значення.

Про це у Телеграмі повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури.

«Служби відновлення в областях проводять поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. З початку року на автошляхах ліквідовано пошкодження, руйнування та деформації дорожнього покриття на загальній площі 1,68 млн м2», - йдеться в повідомленні.

Найбільше таких робіт проводяться на прифронтових шляхах - та становлять понад 70% загального обсягу. Крім того, роботи з експлуатаційного утримання виконуються на під’їздах до пунктів пропуску через державний кордон.

Найактивніше роботи проводяться у Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Миколаївській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Як повідомлялося, на експлуатаційне утримання доріг у прифронтових регіонах уряд виділив додаткові 5,2 млрд грн з резервного фонду держбюджету. Кошти спрямовано на виконання робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання пошкоджених автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, які використовуються для потреб Збройних сил.

 Компанія SWEETONDALE оголошує про введення в асортимент нового продукту – Праймер бітумно-полімерний 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

 

Источник:
ukrinform
Фото:
t
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Отстройка Украины
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
04 июня 2025 г.
1538
Також французький уряд підтвердив надання гарантій у формі експортного кредитного страхування на сум...
03 июня 2025 г.
1505
До кінця року планується завершити ще 61 житловий об’єкт...
30 мая 2025 г.
10503
В міжнародному конкурсі на найкращий дизайн-проєкт виграла архітектурна компанія з Канади...
14 января 2026 г.
3142
Законопроект, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України, передбачає перехід від...
21 ноября 2025 г.
3923
Єгор Фаренюк, директор ДУ "Фонд енергоефективності", підвів підсумки трьох років роботи програми &la...
22 сентября 2025 г.
3937
Згідно з цим документом, під час воєнного стану та рік після його закінчення доступ до дан...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
29 января 2026 г.
1056
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будіве...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: KyivBuild – найбільша будівельна виставка для професіоналів в Україні, 18-20 лютого, Київ
KyivBuild стане майданчиком для обміну досвідом між виробниками, постачальниками та фахівцями будівельної галузі, поєднуючи виставку рішень і професійну ділову програму
МВЦ
18-20
февраля
необходима регистрация