РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость официальная

За компенсацією «єВідновлення» дозволили звертатися повторно

Отримувачам компенсації, якщо з об’єктивних обставин вони не встигли використати кошти компенсації повністю або частково у строки, встановлені порядком, дозволено повторно звернутися із заявою про отримання компенсації або її залишку
2140
Сегодня

Повторне звернення за компенсаціями

Українцям, які не встигли використати кошти компенсації на ремонт пошкодженого житла, дозволили повторне звернення за послугою.

Про це повідомив у Телеграмі постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Відповідні зміни внесено до Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення». 

Відповідно до змін, отримувачам компенсації, якщо з об’єктивних обставин (визначені постановою) вони не встигли використати кошти компенсації повністю або частково у строки, встановлені порядком, дозволено повторно звернутися із заявою про отримання компенсації або її залишку.

Крім того, встановлено норми щодо відповідальності отримувача коштів компенсації за її нецільове використання у разі виявлення такого факту комісією з розгляду питань щодо надання компенсації.

Як повідомлялося, у межах програми "єВідновлення" майже 97 тисяч родин отримали допомогу на відновлення пошкодженого майна, ще майже 20 тисячам сімей виплатили компенсацію для придбання нового житла замість зруйнованого.

 Автоматизація HR та рекрутингу у будівництві: стратегічна перевага для сучасних компаній 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
ukrinform
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Возобновление уничтоженного жилья
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Сегодня
2509
Механізм стане інструментом, який надасть доступ до компенсацій для людей, що втратили свої дом...
Сегодня
1847
Йдеться про старт будівництва повноцінного кварталу муніципального житла для маріупольців в Білій Це...
Вчера
1931
Проєкт передбачає будівництво трьох житлових комплексів. Для реалізації проєкту вже визначено земель...
16 июня 2025 г.
2798
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2562
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3034
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1707
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7165
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3084
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
481
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3106
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!