В Івано-Франківській області триває капітальний ремонт ділянки автодороги Н-09 Мукачево – Львів. На замовлення Агентства відновлення дорожньої інфраструктури на зазначеній ділянці проводять комплексні роботи: вкладають нове асфальтобетонне покриття на площі близько 10 тисяч м2 (приблизно 1,2 км), ремонтують мости, оновлюють бар’єрне та перильне огородження, встановлюють дорожні знаки та наносять розмітку.
Паралельно виконують укріплення гірських ділянок уздовж траси й впорядковують узбіччя - усе для підвищення рівня безпеки руху. Дорога Н-09 має довжину 423,6 км і перетинає Закарпатську, Івано-Франківську та Львівську області. У нинішніх умовах вона виступає важливою логістичною артерією, яка забезпечує зв’язок між регіонами та підтримує транспортні зв’язки територій.
Оновлення дорожнього полотна та мостів знаходиться серед пріоритетів дорожньої політики держави: поліпшення інфраструктури має сприяти безперебійній логістиці, особливо в умовах підвищеного навантаження на мережу шляхів.
Протипожежні стіни з автоклавного газобетону для логістичних центрів
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.