РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.685 EUR: 47.859
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.685
EUR 40.000 41.000 47.859
USD 41.550 41.999 41.685
EUR 47.810 48.499 47.859
Новость

В каком районе столицы теперь можно купить квартиру подешевле

Эксперты говорят, что за результатами прошлого месяца, квартиры в столице подорожали только в одном из районов
1377
04 апреля 2017 г.




По итогам марта 2017 года, по сравнению с февралем, средняя стоимость вторичного жилья в Киеве снизилась на 0,7% до 1 тыс. 268 долл. за кв. м (±1,6%). Об этом в своем ежемесячном обзоре рыночной ситуации сообщает Столичная недвижимость.

Снижение средних цен на квартиры коснулось не всех районов Киева. Но если в феврале был зафиксирован рост цен в Подольском районе, то в марте – в Деснянском: на 0,1%. В остальных районах Киева снижение составило от -0,2% в Оболонском до -1,5% в Святошинском.

Самое дорогое жилье в Киеве, по прежнему, в Печерском районе, где средняя стоимость квадратного метра составляет 2 тыс. 60 долл., а самый дешевый район по уровню средних цен на жилье – Деснянский. Там средняя стоимость квадратного метра в марте составила 868 долл.

Динамика стоимости квартир по количеству комнат: однокомнатные квартиры – снижение на 1,7% до 1 тыс. 155 долл. за кв. м; двухкомнатные квартиры – снижение на 0,7% до 1 тыс. 309 долл. за кв. м; трехкомнатные квартиры – снижение на 0,1% до 1 тыс. 299 долл. за кв. м; четырехкомнатные квартиры – снижение на 0,1% до 1 тыс. 441 долл. за кв. м.

Источник: Столичная недвижимость
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
аналитика: недвижимость *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
03 апреля 2017 г.
2800
Цены на квартиры в США сейчас на пике - такого не наблюдали в последние годы...
28 марта 2017 г.
2372
Рынок складской недвижимости столицы характеризуется отсутствием предложения помещений большой площа...
22 марта 2017 г.
2203
Эта тенденция уже сказалась и на ценах: больше всего подешевели двушки...
16 июня 2025 г.
2743
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2529
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6376
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
18 июня 2025 г.
4604
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
18 июня 2025 г.
6483
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Вчера
2757
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
417
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2994
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация